Praca w City-Drivers

Witam.
Jest może tutaj ktoś kto dla nich jeździ? Co możecie powiedzieć o pracy? Słyszałem dużo pozytywnych komentarzy i zastawiam się czy nie zacząć dla nich jeździć jeśli byłaby taka możliwość. Praca w nocy tak więc zawsze jest jakieś ryzyko ale czy myślicie, że na tyle duże aby dać sobie z tym spokój?
Pozdro
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Styczeń po odliczeniu kosztow na czysto zarobiłem 9600zł. Luty 10300zł. Nie słuchaj starych bereciarzy co narzekaja,masz checi to zarobisz.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Praca w City-Drivers

W jeden weekend jak zrobisz więcej godzin to spokojnie 1500 na czysto.Ja średnio miesięcznie na czysto ok 10000.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Praca w City-Drivers

Z Weekendu idzie wyciągać tysiaka .W tygodniu roznie,zalezy co sie dzieje na miescie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Praca w City-Drivers

200 za 12 h i w sezonie :P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: Praca w City-Drivers

ok 200zł na czysto
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Praca w City-Drivers

a jeśli można wiedzieć ile idzie u nich sienka miesięcznie bądz za nocke wyciągnąc ? auto z gazem vectra b.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w City-Drivers

Jezdze juz kilka miesiecy i z pewnoscia jest jakies ryzyko ale ja osobiscie sie z nim nie spotkalem....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Inne tematy z forum

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...