Tomasz Gdańsk-Morena - ocena (1) Do Pani Dr trafiłem z polecenia znajomych, do sprawy podchodziłem... Tomasz Gdańsk-Morena Mirek - opinia (1) Miałem tą okazję kilkakrotnie skorzystać z wsparcia i pomocy pani Katarzyny.... Mirek M - opinia (1) Profesjonalizm, zaangażowanie, autentyczność i energia. Cieszę się, że... M
Karolina - opinia (1) Pani doktor jest świetna. Spotkania z nią przez ostatni rok bardzo mi pomogły... Karolina AT - opinia (1) Bardzo polecam Panią Katarzynę, rozmowy w super przyjaznej atmosferze, a... AT M.Z. - opinia (1) Nie byłam na początku przekonana. Jestem z tych, którzy szybko rezygnują, ale... M.Z. Diana - opinia (1) Pani Kasia bardzo mi pomogła. Jest empatyczna, zaangażowana. Posiada dużą... Diana Magda - opinia (1) Uczęszczam na terapię z nastoletnim dzieckiem. Pani Kasia stwarza klimat, w... Magda Jadzia M - opinia (1) Na terapię trafiłam w trakcie wypalenia zawodowego i z depresją, to był... Jadzia M DJ - opinia (1) Panią Kasie polecił mi znajomy i miał racje. Bardzo dobrze odebrałem naszą... DJ Ania - opinia (1) Chodzę do pani doktor na terapię od dłuższego czasu i dzięki jej... Ania Martyna - opinia (1) Na spotkania z Panią Katarzyną uczęszczam od dawna i po takim czasie... Martyna MG - opinia (1) Uczęszczam na terapię u pani Nosek-Komorowskiej od października 2021 w... MG Tomasz - opinia (1) Uczęszczam na terapię do Pani Kasi i zdecydowanie mogę polecić każdemu kto... Tomasz Marianna - opinia (1) Z pomocy Pani Katarzyny korzystamy z mężem od kilku miesięcy. Zaczęliśmy... Marianna Michał - opinia (1) Chodzimy do p. Katarzyny z żoną na terapię dla par. Od pierwszego spotkania... Michał Kazik - opinia (1) Profesjonalnie,ale jednocześnie niezwykle ciepło i empatycznie- Pani Kasia to... Kazik Marta - opinia (1) Korzystam z porad Pani Kasi od kilku miesięcy. Dzięki okazanej empatii,... Marta Karolina - opinia (1) Pani Kasia jest nie tylko wspaniałą terapeutką, ale też niezwykle miłą i... Karolina Marcel - opinia (1) Z Panią Kasią widuję się od pięciu miesięcy z powodu bezsenności. Po nitce do... Marcel