Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego "Biedronka"

ktoś coś powie ktoś pracował pracuje ...?? jakie obowiązki itp...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

Super praca , jest zarąbiście !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

Stawka jest 9 zl plus premie wiesz krzywdy nie ma:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

Tylko dlaczego tam od poczatku istnienia wciąż nie mogą skompletować załogi ????
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

bo jest mega zje... dojad.. i pracuje sie po 12 14 godzin
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

właśnie jak to wygląda godzinowo ..?? możesz wyrobić np. 150h miesięcznie czy narzucają Ci 240h bez żadnego gadania ...??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

Jest tak dobrze to dlaczego po raz kolejny potrzebują ? Właściwie to potrzebują na okrągło !
w ogłoszeniu podali godziny pracy - jest ok. Myśle że dojazdy na 19 lub 7 rano są dobre . Więc dlaczego od ponad roku nie mogą mieć stałego składu ? A stawka tez jest dobra jak na ochronę ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

bo chcą mieć niewolników, świątek piątek niedziela, dzień czy noc, na nogach, w zimie w magazynie zimno, obsesja kontroli trzeźwości i za 0,1 won
położenie tragiczne, brak autobusów firmowych, kogo z tego 1400 za 200 godzin miesięcznie stać na własne auto
ambitni ludzie szybko stamtąd uciekają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

Niestety tak wygląda praca na zmiany.W każdej pracy trzeba być trzeźwym nic nowego.Prawie w każdym magazynie w zimie jest zimno,a w lecie ciepło.Jak podpisywałeś umowę mogłeś się spytać czy dadzą ci samochód służbowy i komórkę.Ambitni ludzie nie idą do ochrony.Zarobki niskie,niestety takie są realia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

ok dziennie pracuje się po te 12h ale ile dni w tyg ?? czy jest jakiś grafik ? czy po prostu nakazują Ci wyrobić 240h w msc i koniec !!!
Czy można np. wyrobić 180h - 200h ...??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

masz system pracy 12godziny od 19 do 7 i od 7 do 19. masz swojj grafik ktory sobie sam ukladasz z kolegami... na magazynie zimmno?? hmm zalezy jak sie tam ustawisz i o ile masz dostawy.. kontorola trzezwosci to norma nawet jak kolega napisal z 0.1 wypad.. masz promil nie masz pracy.. proste:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

dzięki beben za tą jakże wyczerpującą odpowiedź to że masz kontrole trzeźwości to rozumiem normalna sprawa ... ale co z tymi dostawami ?? jesteś Pracownikiem ochrony czy magazynierem że przyjmujesz dostawy ?? a może takie 2 w jednym Pracownik ochrony - magazynier i jeszcze personel sprzątający ?? Jedno stanowisko 3 etaty ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

Kolejny raz do tego samego centrum potrzebują . Chyba rozbudowali to centrum i zwiększają zatrudnienie ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

tak rozbudowali :)
Chyba już dwa lata istnieje i cały czas potrzebują do pracy ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pracownik ochrony centrum dystrybucyjnego

Podobno to normalne w CD Biedronki. 1 stanowisko, a robota na 2/3 ludzi, znaczy mega guano. Nie można tego nazywać prawdziwą 'pracą, raczej "męczarnią".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na okrągło pojawiają się oferty do pracy, na tym magazynie...Coś chyba musi być nie tak..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak i 90 % ofert tutaj na stronie oraz na FB
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...