Prezent dla koleżanki z pracy

Co kupić koleżance krótko ze sobą pracujemy (jakieś 20 dni),a jest w firmie tak że kupuje sie drobny prezent od każdego pracownika, poradzicie coś? dziewczyna ma 33 lata
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dużo seksu i już
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam tą strone bardzo dużo asortymentu i nowości

https://delove.pl/fifty-shades-of-grey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kartę do IKEA, to się zawsze sprawdza:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bon do empiku też już jest przereklamowany niestety :P Może właśnie książkę, naszyjnik, perfum? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

koleżanka z działu gdy odchodziła to zamówilismy jej portfel skórzany z grawerem-dedykacja z galante.pl żeby o nas pamietała zwłaszcza przed 10. każdego msca ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prezent Marzeń, coś tam sobie dopasujecie. Fajny pakiet może być naprawdę tani, trzeba tylko umiejętnie dopasować prezent pod daną osobę. Za ponad 100 zł można ogarnąć np. lot awionetką. Kto twierdzi, że fajny prezent musi dużo kosztować? Wcale nie musi. To po prostu trzeba logicznie sobie dobrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem zdania, że bon do sklepu Empik to dobry pomysł. Kupi sobie, co tam będzie chciała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takich sytuacjach najlepsze są bony podarunkowe, np. do Empiku, mają tam tak szeroki asortyment, że nawet jeśli nie czyta i nie słucha muzyki, to może kupić słodycze albo jakieś bibeloty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakieś fajne słodycze i coś, co umili jej pracę w biurze? Fikuśne, kolorowe akcesoria biurowe na przykład - jest ich teraz mnóstwo w Biedronce i Pepco ❤ Lub coś z kosmetyków - w drogeriach można dostać przeróżne drobiazgi, które umila dzień po pracy. Rzuć sobie okiem na naszą apkę mojagazetka.com - wszystkie gazetki promocyjne na komórce, wygodna sprawa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakiś bon podarunkowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem co można byłoby doradzić. A co lubi? Czym się interesuje? Może lepiej dać coś symbolicznego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prezent dla koleżanki z pracy

Ja nie lubię i znam więcej osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

można kupić jakiś fajny kubek, zrobic kosz prezentowy (typu alkohol i słodycze), kupić voucher do sklepu np. empik, albo jakiś zestaw ekskluzywnych czekoladek na wagę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajny pomysł z tymi bonami. Apart ma piękną biżuterię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pieniądze, albo bony np. na zakupy w aparcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupiliśmy skrzynkę z herbatą sypaną. A skrzynka miała jeszcze personalizowaną dedykację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłabym za książką albo jakimś pendrivem o zabawnym kształcie np. jakiegoś zwierzaka. To takie neutralne podarunki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź tutaj: http://rexcraft.pl/
Mają fajne akcesoria. Myślę, że coś byś tam dobrego wybrała. Jeśli nie pracujecie razem zbyt długo to myślę, że coś takiego może być dobrym wyborem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może jakiś sprzęt szpiegowski? Nie no żartuję, ale pozostając w tematyce, nie wiem gdzie dokładnie pracujecie, ale w wielu branżach (po zakupie usłyszałam więcej próśb o pożyczenie niż myślałam) może się okazać przydatnym dyktafon z Alfatronika. Nawet nie taki drogi jak się składacie w kilka osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe rzeczy można kupić w sklepie Mattlop w Gdyni na Karwiach. Kupiłam kuferek na biżuterię dla chrześniaczki na komunie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry szampon na łupież (39 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!

Odchudzanie - szukam chętnych (9 odpowiedzi)

Szukam chętnych osób do wspólnego odchudzania . Razem będzie łatwiej .

Jak sobie radzicie z migreną? (133 odpowiedzi)

Kobietki, czy któraś z Was też cierpi na migreny? Ja już nie mogę, migreny miewam odkąd pamiętam,...