Prezent dla mężczyzny

Temat dostępny też na forum: Kobieta
Hej, czy macie jakies ciekawe pomysly na wlasnoreczne prezenty?
Od czasu do czasu kupuje jakis drobiazg lub sama robie.. Zazwyczaj jest to cos romantycznego..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PREZENT DLA MĘŻCZYZNY

Własnoręczne prezenty? To prowokacja? ;p
Handjob!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prezent dla mężczyzny

Ja robię praktyczne prezenty http://azarin.com.pl/ladny-kubek-dla-chlopaka-na-urodziny/ lubię zaskakiwać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć wszystkim, znalazłem świetny sklep internetowy z wagami https://vagar.pl/ . Mają naprawdę ogromny wybór różnych modeli, które sprawdzą się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Jakość ich produktów była niesamowita, a ceny mile zaskakujące. Udało mi się nawet skorzystać z rabatu na mój zakup, co sprawiło, że transakcja była jeszcze bardziej korzystna. Strona jest łatwa w nawigacji, a złożenie zamówienia zajęło mi bardzo mało czasu. Polecam ten sklep każdemu, kto potrzebuje wysokiej jakości wagi elektronicznej cena!"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uniwersalnym prezentem dla mężczyzny może być elegancki zegarek, wysokiej jakości długopis, oryginalny kubek, praktyczny power bank, czy gadżet technologiczny. Inne opcje to zestawy kosmetyków, dobra książka, czy vouchery na doświadczenia. Ważne jest dostosowanie podarunku do zainteresowań i preferencji obdarowywanego oraz okazji, aby sprawić mu radość i wyrazić troskę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prezent dla dziewczynki 5 lat - jaki? (66 odpowiedzi)

może coś doradzicie jaki kupić prezent na urodziny dla dziewczynki 5 lat , kolezanka z...

Co na prezent na Dzień Babci i Dziadka? (122 odpowiedzi)

Poszukuję pomysłów. Jestem mamą dzieci w wieku 3latka i 5m-cy.

co na prezent na imieniny dla faceta? (39 odpowiedzi)

Poradźcie co można kupić na imieniny dla faceta 40-letniego? Nie mogą to być takie śmieszne...