Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ

Opinie do artykułu: Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ.

- Domagamy się odwołania dyrektor pomorskiego NFZ Barbary Kawińskiej. Jej postawa charakteryzuje się brakiem dialogu ze środowiskiem medycznym i aroganckim stylem zarządzania - napisali we wspólnym liście prezydenci Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz marszałek Pomorza. Od dawna władze Trójmiasta i województwa nie mówiły tak zdecydowanie jednym głosem.To reakcja na rozstrzygnięcie przez pomorski NFZ konkursu ofert z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej na lata 2013-2016, które ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

powtarzam czytaj ze zrozumieniem -

to chyba jasne, że oferta 100% czasu pracy specjalisty jest dla pacjenta lepsza, niż ta z rezydentem. Odpadli ci, którzy nie mieli 100% specjalistów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ma charakter na twarzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Konkurs konkursem,

ale pieniądze mają być po naszej stronie!"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Decyzje pomorskiego NFZ

W mojej poradni zwiększono liczbę punktów radość trwała chwilę. Wartość jednego punktu obniżono o 30 % finansowanie procedur jest na granicy bezsensu trzeba do większości dopłacać Cyniczne podejście pani Kawińskiej może skutkować tylko jednym dymisją i anulowaniem wyników konkursu Poza listem władz powinna zostać utworzona lista społecznego protestu przeciw eksterminacyjnym decyzjom pomorskiego NFZ
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli jak zamknęli przychodnię to teraz NFZ będzie informował gdzie szukać lekarza ?

To są nfzetowskie trójmiejskie jaja !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani dyrektor już dziękujemy.

Poprzednie umowy aneksujemy.
Pacjentów nie należy nabijać w butelkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież NFZ jest scentralizowany od paru lat jeszcze przez SLD. Emeryt obudź się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to antysemicka nagonka

i trzeba zaalarmować ONZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Barbara Kawińska: my urzędnicy, patrzymy tylko na cyferki w excel'u

po pierwsze: sama niczego nie mogę, bo jestem zależna od centrali
po drugie: dla nas najważniejsze są cyferki w excel'u
po trzecie: jak nasze obliczenia w excel'u nijak nie przekładają się na rzeczywistość, to może trzeba zmienić excel'a, ale jak na razie centrala innego excel'a nam nie przysłała
po czwarte: jestem urzędnikiem i zgodnie z dyrektywami mam obowiązek wypełniać takiego excel'a jaki dostanę z centrali, a nie oceniać, czy jest on dobry, czy wadliwy
po piąte: proszę mnie nie pytać czy wiem co podpisałam, bo w ogóle nie znam się na excel'u

po kolejne: dopiszcie sobie sami, najlepiej w excel'u :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

do Ronimus

Ją na pewno stać na leczenie w prywatnym gabinecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skarga

Pani Dyrektor NFZ myslala tylko o prywatnych przychodniach ,prywata .Gdzie tu dobro pacjenta .Czy zna obraz ludzi mieszkajacy na wsi,bieda rozpacz ludzi starszych .Gdzie proflaktyka dzieci kobiet .Kogo stac na stomatologa .Zamiast pomagac to niszczy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

burdel

Burdel w tym folwarku PO. Rozliczymy was stokrotnie za ten skok cywilizacyjny czyli skok na kasę do własnej kieszeni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

skandal

Oprócz pozbawienia pacjentów dostępu do poradni, w których często leczyli się od wielu lat, dochodzi też problem lekarzy i pielegniarek, którzy nagle zostali pozbawieni pracy. Nie wszyscy pracuja w kilku miejscach. Zamkniecie niektórych poradni spowodowało, ze ludzie Ci z dnia na dzień zostają bez pracy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rodzimy zdrowe dzieci, ale nie w tym kraju!!!!!!!

Jestem w 5 miesiącu ciąży i musze być pod kontrolą edokrynologa. Termin w gdańsku to 2017r. I co mam zrobić? Muszę biegać prywatnie do lekarza. Chory jest ten system.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Że niby można będzie dowiedzieć się w NFZ gdzie szukać porady!?

Do NFZ nigdy nie można się dodzwonić,a jak już się uda po wielu dniach i godzinach, to każą ci zadzwonić pod inny numer!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

z ostatniej chwili

Proszę Państwa z ostatnich przecieków donoszę-
w naszym województwie Pomorski NFZ w porozumieniu z władzami prowadzi program pilotażowy centralizacji służby zdrowia i jak się przyjmie zostanie wprowadzony w całym kraju w podobny sposób zniszczono Śląsk teraz czas na nas a my jak potulne baranki do kolejki jak za komuny oni PO cichu zrobią swoje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

BUDYŃ się boi referendum i odlotu na szadółki

i dlatego udaje że robi porządek. Przecież ona to jego człowiek . Kogoś trzeba poświęcić udawajac działanie . Ni bójcie sie Kawci krzywdy nie zrobi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Folwark Kawińskiej

Pani Kawińska ja od marca czekam na tomografię komputerową naczyń wieńcowych serca i nie wiem kiedy się doczekam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

NFZ

Nowy szef NFZ powinien mieć na imię Alfons bo kto lepiej ogarnie ten burdel
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1