Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ

Opinie do artykułu: Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ.

- Domagamy się odwołania dyrektor pomorskiego NFZ Barbary Kawińskiej. Jej postawa charakteryzuje się brakiem dialogu ze środowiskiem medycznym i aroganckim stylem zarządzania - napisali we wspólnym liście prezydenci Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz marszałek Pomorza. Od dawna władze Trójmiasta i województwa nie mówiły tak zdecydowanie jednym głosem.To reakcja na rozstrzygnięcie przez pomorski NFZ konkursu ofert z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej na lata 2013-2016, które ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziwię się PISowi i innym paritom, że nie ruszyły do tych przychodni i szpitali, które decyzją NFZ przestaną istnieć od 1 lipca

Przecież to najlepsze miejsce i moment, aby powiększyć swój elektorat, o chorych i ich rodziny (+znajomych).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

na oko

fotografia osoby na niej widniejacej jest najlepsza wizytowka. nie potrzeba wiecej slow
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

JESTEM ZA !!!

Dla niektóry potrójnych składek na ubezpieczenia zdrowotne.

Płacę na NFZ z dwóch działalności i umowy o pracę. Nigdy nie byłam obsłużona z potrójną szybkością i jakością, a wręcz odwrotnie muszę chodzić prywatnie bo nie mam czasu stać w kolejkach u lekarza. Na to mają czas nieroby i pseudo renciści.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie!

Bo już za "plombę" trzeba zapłacić od 80 do 100zł. W tej cenie to prywatnie w o niebo lepszych warunkach może człowiek otrzymać nową "plombę" i leczenie w znieczuleniu, bo na NFZ poza ceną "plomby" trzeba doliczyć ok. 20zł za znieczulenie. A za leczenie zębów dziecka ceny idą w tysiącach za kilka zebów, bo u "studentów" w Akademii Medycznej w Gdańsku odesłali nas z kwitkiem twierdząc że się nie daje dobrowolnie leczyć, inny stomatolog na NFZ zaproponował narkozę! Debil!!! Dopiero prywatny gabinet(Wiewiór-ka) przyjął nas i leczy bez problemu i narkozy. Co prawda ceny mega, ale warto za jakość. Przecież co miesiąc płacę duże składki więc na co to idzie??!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

racja!

Z rozmowy z kierownikiem mojej przychodni wiem, że składał do konkursu 12 specjalistów a otrzymał tylko 2!!!Inni spotkali się z wizją utraty pracy z dnia na dzień(bo dla tego akurat specjalisty nie ma miejsca w konkursie). Najbardziej skandaliczna sytuacja dotyczy podobno Przychodni przyszpitalnej na gdańskiej Zaspie, tam najmniej specjalistów wygrało cały ten śmieszny konkurs i nieskończona liczba pacjentów zostaje na lodzie. Bezprawie!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

ta pani

sie nie leczy jest zdrowa jak byk, nawt choroba sie jej ze strach nie ima
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

hehehe

no moze z wyglądu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ROZGORYCZONY

Widząc zdjęcie tej Pani to bał bym się jej powierzyć rybki akwariowe do leczenia nie wspomianjąc o dzieciach.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

kiedy adamowicz -

pójdzie w odstawkę, kiedy referendum w sprawie odwołania tego typa !!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

referendum

I pojdę nawet do Warszawy by wywalić babę na zbity PYSK
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ

W maju zachorowałam na grypę, rano poszłam do przychodni Marynarki Wojennej do lekarza pierwszego kontaktu. W rejestracji powiedziano mi, że mam przyjść 24 czerwca, gdyż wszystkie numerki do lekarza są zajęte. Pytam, czy to jest normalne ? Nie wszyscy pacjenci z grypą mają wysoką gorączkę, więc co na to p. Kawińska ?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pacjent

Przychodnia WSPL (Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska) Wojskowa tylko z nazwy jest to zwykły NZOZ. Pare miesięcy temu straciła wszystkie kontrakty na stomatologie, teraz wszystkie kontrakty na specjalistów. Do przychodni przychodzi około 15 tys. osób.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe gdzie ta śliczna pani się leczy? pewnie "prywatnie" za swoje marne grosze a może tak jak zwykli ludzie w kolejkę i do przychodni..ja np termin do endokrynologa na NFZ mam na 2016r.Moja mama do kardiologa: wizyta październik(z powodu nie podpisania kontraktów z kardiologami) 2013(po dwóch operacjach serca, zastawkach i niewydolnością krążeniową)pozdrawiam panią minister która pewnie każdego dnia może dodać do swojej listy kolejnych zmarłych pacjentów którzy niedoczekali się leczenia a na prywatę nie było ich stać.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie tylko

tę panią nalezy odesłac na zasiłek bezrobotny budyniowi tez sie taki zasiłek nalezy, ale to co zrobiła ta baba to woła o pomste do nieba
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kawińska

Wywalić tę babę na zbity pysk i rozwiązać ten cały NFZ. Ciekawe ile ona zarabia,że tak gnębi chorych ludzi,którzy leczą się będąc ubezpieczonymi.Wydaje mi się że ona powinna być już na emeryturze(na to wygląda)dać jej najniższą emeryturę i wtedy niech spróbuje leczyć się prywatnie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

hehehe

tej pani to absolutnie nie obchodzi, masz płacic ubezpieczenie zdrowotne a leczyc sie mozesz sama
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1