Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ

Opinie do artykułu: Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ.

- Domagamy się odwołania dyrektor pomorskiego NFZ Barbary Kawińskiej. Jej postawa charakteryzuje się brakiem dialogu ze środowiskiem medycznym i aroganckim stylem zarządzania - napisali we wspólnym liście prezydenci Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz marszałek Pomorza. Od dawna władze Trójmiasta i województwa nie mówiły tak zdecydowanie jednym głosem.To reakcja na rozstrzygnięcie przez pomorski NFZ konkursu ofert z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej na lata 2013-2016, które ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I to jest poważny problem.

To wygląda tak jakby w Gdańsku nikt nie chciał rządzić.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

prostych zasad fizyki też nie znacie

zwężając przepustowość usług medycznych wydłużacie kolejkę, fizyki nie przeskoczysz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie ona chodzi do fryzjera?

matko bosko kochano !! wyfrykowana ! wygląda jak kogut
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

to się czyta jak scenariusz nowego filmu Bareji "idę do Lekarza"

ale taka jest właśnie Polska rzeczywistość!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie w Sopocie do Okulisty???

Zgłosiłam się do Poradni Okulistycznej dr.SZULCA na Kamiennym Potoku, odmówiono mi rejestracji ponieważ jestem zameldowana w Gdyni . Lekarza rodzinnego,i innych specjalistów mam w Sopocie i nie robiono problemu z miejsca zameldowania . Dlaczego taki okulista dostał kontrakt z NFZ ,i dyskryminuje pacjentów .Każdy pacjent może wybrać sobie lekarza ,w rejestracji w/w przychodni były 3 osoby rejestrujące żadna nie przyjmuje telefonów ,usiłowałam się dodzwonić całe przedpołudnie ,telefon zajęty .Po przyjściu do Przychodni próbowałam zadzwonić z telef. komórkowego ,telefon nie dzwoni . Gratuluje beznadziejnej rejestracji p.dr.SZULC
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szymański ty miałeś pod górkę do szkoły???

ludzie patrzą lokalnie a nie globalnie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale bedziesz mogl dalej DOBROWOLNIE ubezpieczac sie w Panstwie

Polskim, Twój wolny wybór. I wtedy, kiedy juz oboje podupadniemy na zdrowiu zobaczymy, ktory ubezpieczyciel lepiej sie wywiązuje z ubezpieczenia...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe ile przy tym ona zarabia

Ciekawe jaki procent z kontraktów stanowi jej pensje
'
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma 61 lat

sześćdziesiąt jeden lat
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale zes dowalila. Kobieto, gdzie nam do Szwajcarii. Najpier pracujmy jak ono, bądźmy uczciwi jak oni, dbajmy o wspólne dobro jak oni, później oczekujmy takiego samego standardu i "przywilejów". Im nikt tego nie dal na piękne oczy. Wypracowali to latami. A my?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

hahaha... :)))

Karwińska, femme fatale :))) Przeciez ona tylko wykonuje to co od niej wymaga centrala - Ministerstwo zdrowia , premier tusk, błazen rostowski i inni. Oczywiście mogła by w protescie rzucić o ziemię angażem, aktówką, komórką, służbowym samochodem i powiedzieć: dość, zwalniam się, idę na bezrobocie. I to jest jej jedyna wada, że tego nie robi. Nic to by jednak nie zmieniło, na jej miejsce czeka 100 innych wiernych członków PO.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

no jo !...

a z czyjego nadania i skąd się Baśka wzięła???, cyferblacik ma strasznie zajadły i antypatyczny !, żadnego wdzięku w tej paszczy niema !,twierdze tylko to co widze ,ja tej dziołchy nie znam .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do czasu, aż tak podupadniesz na zdrowiu, ze będziesz musiała poddać się kilku operacjom-po kilka tyś za sztukę. Likwidacja jest ok jak się na grype choruje, ale grubsze sprawy zjadlyby fundusze większości. Głównie emerytów z niskimi dochodami. Tak zle i tak niedobrze. Potrzebny inny system.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5