Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ

Opinie do artykułu: Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ.

- Domagamy się odwołania dyrektor pomorskiego NFZ Barbary Kawińskiej. Jej postawa charakteryzuje się brakiem dialogu ze środowiskiem medycznym i aroganckim stylem zarządzania - napisali we wspólnym liście prezydenci Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz marszałek Pomorza. Od dawna władze Trójmiasta i województwa nie mówiły tak zdecydowanie jednym głosem.To reakcja na rozstrzygnięcie przez pomorski NFZ konkursu ofert z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej na lata 2013-2016, które ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może trzeba by zapytać Ministra Zdrowia :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

... Szpital w Gdyni nosi miano umieralni co jest zasługa Lidzi Kodłubańskiej. To ona rozwaliła bardzo dobrą chirurgię pozbywając się doskonałych operatorów. To co się tam obecnie dzieje to zakrawa na eksperymenty dr Mengele.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Marzyciele.

Coś wam przypomnę. Wpis z 2011 roku:

"Mimo negatywnej opinii rady NFZ oraz protestu wojewody i marszałka województwa pomorskiego. Barbara Kawińska otrzymała nominację na stanowisko dyrektora pomorskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

Protesty w sprawie nominacji wysłane zostały do minister zdrowia, a nawet premiera Donalda Tuska. Dziś już wiadomo, że na nic się zdały.

Dla władz pomorskiej służby zdrowia to niewątpliwie najbardziej kontrowersyjna nominacja w ostatnich latach w gdańskim NFZ."

Pani Kawińska ma plecy w postaci Platformy Obywatelskiej. Nic jej nie zrobicie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 5

i na stos

za herezje xD
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

a znasz jakiś z nich? zaraz sie okaze, ze nic co ci sie wydaje nie jest jego pomysłem...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

gdzie tam

taczkę... lepiej wywrotkę, bo tak się opasł za pieniądze podatników, że taczka to za mało ;)
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 9

właśnie

dlaczego cwaniaku zawsze wygrywa budyń...przez ciebie tak znienawidzony?
Odpowiem ci...Bo jest jedyny na to stanowisko...i tyle
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 23

Czyżby słupki spadały i szuka się kozłów ofiarnych?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pan Minister milczy

bo to były członek SLD;))
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak najszybciej ją wywalcie z NFZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przez jej chore dycyzje ludzie umierają. To celowe jej działanie.Dosyć zlego.. zrobiła.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 6

Czystki

Przy okazji dobrych porządków może czas wygnać dyr kodłubańską ze szpitala w Gdyni?
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

kto bedzie leczył byłą dyr NFZ ?

A ja wiem, kto będzie leczył - jej koledzy i koleżanki, którym dała posadki. Znam przypadek (ładnych kilka lat wstecz ale juz NFZ ) kiedy to osoba z dyr. grona miała zawał a potem na rehabilitację pozawałową była transportowana Ś M I G Ł O W C E M do ośrodka mieszczącego się w naszym województwie. Chyba komentarz zbyteczny. A ja męża po zawale nie mogłam nigdzie umieścić na rehabilitacji całodobowej bo nie było miejsc.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co miesiąc oddaję na NFZ kupę kasy, a do lekarza tylko prywatnie bo nie ma miejsc, tyrzeba czekać pół roku, a stomatolog może mi najwyżej obejrzeć zęby w ramach tych składek.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szefowa Pomorskiego NFZ-tu

Prawdopodobnie jest to zwolenniczka PiS-u i sabotuje obsługę służby zdrowia jak tylko może. Należałoby sprawdzić poglądowość innych szefów NFZ. Opozycja robi, co może aby wszędzie nawtykać swoich decydentów w instytucjach, a tam gdzie ich nie ma generuje kłamliwe doniesienia o korupcjach. Dowodem na to jest zaciekły atak na Gronkiewicz-Waltz, którą nie mogą zwalczyć!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 28

To nie wina polityków, a ludzi którzy oddali na nich głos w wyborach. Dopóki ludzie nie będą tego świadomi będziemy mieli takich polityków.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Budzę się rano z gorączką 39, człapię do przychodni (bo telefonów nikt nie odbniera) a tam do lekarza rodzinnego zapraszamy za 4-5dni.
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ona tylko wykonuje plany wyznaczone przez znacznie potężniejszych

czyli stopniową eksterminację narodu polskiego poprzez ujemny przyrost naturalny i brak dostępu do opieki medycznej.
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 8

mam nadzieję że to babsko wyleci z hukiem!!!

ile przychodni straciło kontrakty przez nią! są przychodnie gdzie likwidują po 6 specjalistów! to co wyczynia ta baba to totalna samowolka! precz z nią!!!
popieram tę opinię 68 nie zgadzam się z tą opinią 5