Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ

Opinie do artykułu: Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ.

- Domagamy się odwołania dyrektor pomorskiego NFZ Barbary Kawińskiej. Jej postawa charakteryzuje się brakiem dialogu ze środowiskiem medycznym i aroganckim stylem zarządzania - napisali we wspólnym liście prezydenci Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz marszałek Pomorza. Od dawna władze Trójmiasta i województwa nie mówiły tak zdecydowanie jednym głosem.To reakcja na rozstrzygnięcie przez pomorski NFZ konkursu ofert z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej na lata 2013-2016, które ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i co teraz ??????

Z dzieciakiem do chirurga będe jeżdzić Bóg wie gdzie na Morene zaamiast na Wałową?? Kogoś zdrowo pogieło. Ja nie mam samochodu służbowego.
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 4

Służba zdrowia jest chora. Człowiek wychodzi ze szpitala ze wskazaniem konsultacji speclalisty w ciągu miesiąca. Tyle, że czas oczekiwania do specjalisty to pół roku.
Założą wam szwy? Po 2 tygodniach trzeba je zdjąć. Tyle, że trzeba się zarejestrować i czekac kilka tygodni więc w zasadzie przed operacją.
popieram tę opinię 53 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak to kto?

przyszły koalicjant PO czyli SLD;))

Ludzie skąd to Wy się tu bierzecie??? Bo jak czytam te Wasze komentarze to chyba z księżyca a może z dalej objechanej planety;))
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

hmm

Właśnie dziś "odbiłam" się od drzwi przychodni kardiologicnzej przyszpitalnej PCK... moja pierwsza wizyta, a tutaj nie ma gdzie się leczyć. Kolejka do przychodni w orlowie byla od rana i siegała bram ZOZu.
co oni robia z tą kasa? co miesiac place ok 260pln na fundusz zdrowotny i prawie nigdy nie udaje mi sie skorzystac z bezpłatnych usług.
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie dymisji tylko dużej taczki dla Budynia

po co owijać w bawełnę
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 14

Fakt

Od 1989 likwidowanie wszystkiego idzie nam bardzo dobrze. Gorzej z budowaniem. Można zwolnić Kawińską jak i wszystkich pracowników i zatrudnić nowych. Tylko co to zmieni, skoro Warszawa nie zmieni kryteriów konkursowych? One były przecież ustalane przez centralę w porozumieniu z ministerstwem zdrowia i konsultantem krajowym :) Politycy jak zwykle pyszczą - a czyja to wina jak nie ich?
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

!

Jak widać,aroganci nie lubią innych arogantów.Panowie władcy!a przecież konkurencja jest tak-podobno-potrzebna..
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

przeciez ta baba

przeciez ta baba wyglada jak wcielona ciemna strona mocy! Nic dziwnego, ze ratuje swoje cholerne pieniazki zamiast ludzi. Niech wypieprza w podskokach i zostanie xiegowa. i caly zafajdany NFZ razem z nia!
popieram tę opinię 80 nie zgadzam się z tą opinią 7

Co miesiąc oddaję z pensji obowiązkową kwotę na służbę zdrowia

i to nie małą. a jak mi coś jest, to muszę prywatnie się leczyć i za kasę, bo w publicznej kolejce albo nie ma już miejsc, albo są za pół roku. przecież to skandal!!!
popieram tę opinię 97 nie zgadzam się z tą opinią 3

I skończą się...

tej o to pani wyjazdy do Australii itp a zresztą zarządzać nie umie chyba że samą sobą...
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 5

pionek

przecież ta Pani wykonuje wolę swoich przełożonych, z pustego i Salomon nie naleje.
popieram tę opinię 71 nie zgadzam się z tą opinią 106

A kto rządzi na Pomorzu i w skali kraju?

Mamy tez wiceministra zdrowia z Pomorza, który nota bene jest bankowcem, więc tak wyliczył.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie!

Wystarczy nam już rządów tego błazna
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dymisja to za mało!!!

Pod sąd za narażanie na śmierć wielu pacjentów
popieram tę opinię 205 nie zgadzam się z tą opinią 8

skoro wszyscy Trójmiejscy Prezydenci się Jej wyparli, więc pewnie nie Oni

więc kto?
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1

przesunąć na bardziej odpowiedzialne stanowisko

do SKM chociażby, albo do kompostowni w Szadółkach
popieram tę opinię 183 nie zgadzam się z tą opinią 6