Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ

Opinie do artykułu: Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ.

- Domagamy się odwołania dyrektor pomorskiego NFZ Barbary Kawińskiej. Jej postawa charakteryzuje się brakiem dialogu ze środowiskiem medycznym i aroganckim stylem zarządzania - napisali we wspólnym liście prezydenci Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz marszałek Pomorza. Od dawna władze Trójmiasta i województwa nie mówiły tak zdecydowanie jednym głosem.To reakcja na rozstrzygnięcie przez pomorski NFZ konkursu ofert z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej na lata 2013-2016, które ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zlikwidować cały NFZ!!!
popieram tę opinię 322 nie zgadzam się z tą opinią 7

ciekawe też jest to, że Pan Minister milczy, Pani Prezes też...

a w Trójmieście z dnia na dzień nastanie chaos...
Ktoś wie, gdzie jest Minister Zdrowia?
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ha

Może wkóńcu obali się rządy zamądrzałej pani dyrektor NFZ!!!! Która .. sama nie wie na co wydawać pieniądze a ludzie to lepiej by szli do piachu wg niej!!!!
popieram tę opinię 172 nie zgadzam się z tą opinią 7

Odwołać i to natychmiast!!!!

Pani Kawińska ostatnio sie dowiedziałam zamknie gabinet dermatologiczny w Szpitalu Marynarki Wojennej od 20 lat chodziłam tam do lekarza który znał moja dolegliwość i pod jego opiekaczułam sie doskonale .Gdzie my pacjenci mamy sie podziać czy ta pania to co kolwiek obchodzi.
popieram tę opinię 257 nie zgadzam się z tą opinią 8

kto stoi za tą Panią?

znikąd się nie wzięła... kto zatem?
popieram tę opinię 267 nie zgadzam się z tą opinią 8

To moze za jednym zamachem...

.. wystosowac list o dymisje Adamowicza - a tak, zeby bylo do pary. Beda mogli sie razem wspierac w wymyslaniu nowych, debilnych planow....
popieram tę opinię 254 nie zgadzam się z tą opinią 43