Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ

Opinie do artykułu: Prezydenci z Trójmiasta i marszałek chcą dymisji szefowej NFZ.

- Domagamy się odwołania dyrektor pomorskiego NFZ Barbary Kawińskiej. Jej postawa charakteryzuje się brakiem dialogu ze środowiskiem medycznym i aroganckim stylem zarządzania - napisali we wspólnym liście prezydenci Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz marszałek Pomorza. Od dawna władze Trójmiasta i województwa nie mówiły tak zdecydowanie jednym głosem.To reakcja na rozstrzygnięcie przez pomorski NFZ konkursu ofert z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej na lata 2013-2016, które ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kula

a może sam się wywal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

najlepiej

na szefa NFZ powołać św.Mikołaja lub JPII ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

CO z przychodniami diabetologicznymi

chorzy zostali pozbawieni opieki dobrych diabetologów kontrakty przyznane zostały przez kawińską małym ośrodkom bez podstawowego zaplecza z diabetologiem na parę godzin , ale za małą stawkę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W rzeczywistości ta "pani" wygląda dużo gorzej.
Papieroski i wódeczka chyba swoje robią ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyboru fotografii bohaterki redakcja dokonała umiejętnie !

Gratuluję
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak nie wiadomo

o co chodzi to chodzi o pieniądze, nikt nie wie co sie dzieje, ale zamieszanie sie zrobiło za nim sie wyjasni to troche potrwa, a oszczednosci na specjalistach będą duże
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahahaha

takie panie nie chodzą na emeryture, one do smierci na stołkach
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

TUSK do dymisji...

to chyba oczywiste dla wszystkich którzy mają więcej
niż 3 szare komórki...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

waldek

Moim zdaniem Pani powinna awansować do centrali w w-wie
i tak przy okazji zabrać ze sobą naszego cenionego właściciela siedmiu mieszkań BUDYNIA. I to tyle na temat ,dziwię się że jeszcze nie powstał komitet który
zajął by się referendum nad naszym Adamowiczem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

!!!!!

Też mi KONKURS - jeden wielki przekręt w świetle prawa! Identycznie jest z konkursami na dyrektorów pomorskich szkół! Ustawki i tyle.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

A NFZ twierdzi że przed konkursem kontrolowali wszystkie startujące podmioty. Ciekawe jak stwierdzili ich istnienie i wyposażenie jak to są puste pomieszczenia? Wygląda na to że konkurs wygrali nie ci co mają a ci co obiecali że będą mieć. Podobno jest tak w większej ilości wygranych. Zaczyna się robić coraz ciekawiej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Premier

Na list prezydentów Pan Premier odpowie po 1 lipca, że nic nie może bo to nie jest sprawa rządu. Tak wie Panowie Prezydenci na własne życzenie robią z siebie durni. A baba rządzi jak jej każe centrala i Arłukowicz.Z tego wszystkiego przebija cynizm tej władzy i pogarda dla obywatela. Bo to jest kraj dla swoich, dla kolesi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co z Przychodniami dla jaskrowców

W Chyloni dostała kontrakt przychodnia na Wawrzyniaka, która do wczoraj ( sprawdziłam osobiście) pod podanym mi telefonicznie przez NFZ adresem nie zdążyła się jeszcze zainstalować. Jest tylko puste nieposprzątane lokum. Natomiast okulista z Wejherowskiej ( pracujący tam wiele lat b. dobry i sumienny lekarz )kontraktu nie otrzymał. Gdzie mamy się leczyć.
Jaskrowcy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

tragiczna, niekompetentna i niemerytoryczna kobieta

całkowicie nieznająca się na materii którą przyszło jej zarządzać !!! Nie wiem z jakiego nadania jest ta Pani - partyjnego ? towarzyskiego ?? do tego absolutnie obleśna i antypatyczna - sądzę, że jakakolwiek współpraca z tą Panią (inna niż narzucony przez nią ton nieznoszący sprzeciwu) jest zwyczajnie niemożliwa....;
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bez kontraktu

Po co nam kontrakty? Szkoda forsy i nerwów. Jest szansa żeby zrezygnować z procedury kontraktowania usług. Niech pacjent sam wybiera a za nim powinny iść pieniądze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

odwołanie

Jestem za odwołaniem, ale czy następny pionek przywróci kontrakty przychodniom, a pacjentom da możliwość na kontynuacje leczaenia. Dlaczego my,którzy jesteśmy zdeklarowani w przychodniach nie mamy prawa głosu i jesteśmy zmuszeni biegać po trójmieście by uzyskać specjalistyczną opieke.Ja chcę kontynuować leczenie w przychodni, w której się leczę.Tyle się mówi o prawach pacjenta, a gdzie one są,gdzie leczenie zachowawcze,rehabilitacja,czy wszyscy mamy udać się na SORy?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

szok

jestem w szoku! wspaniała dermatologia w szpitalu Marynarki Wojennej na Polankach nie dostała kontraktu!!??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

pies trącał RN.

nowa prawica już była, miałem na nich glosować, wiele osób z moich znajomych też to deklarowało i co, widziałeś ich na karcie wyborczej? banda czworga dopuściła tylko RP, bo wiedziała że to oportunista i nie namiesza im w układach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0