Karol - ocena (1) Niesamowita pizza jak zawsze od wielu lat!!! Karol Człowiek z osiedla obok - opinia (1) Bardzo mi smakuje. Nawet zwykła margeritha jest świetna. Potem można już... Człowiek z osiedla obok trx - opinia (1) Najlepsza włoska pizzeria w Gdańsku. Jadam tam od lat. Zamawiam średnio 2-3... trx
Ania - opinia (1) Genialna pizza, składniki bardzo dobrej jakości i przede wszystkim ciekawe... Ania Bartosz - opinia (1) Świetna włoska pizza. Najlepsza w okolicy. W lokalu niewiele miejsca, więc... Bartosz Darek z Jasienia - opinia (1) Super pizza zawsze na cienkim i kruchym cieście. Bardzo smaczna, powtarzalna... Darek z Jasienia vib - opinia (1) Pizza która idealnie oddaje smak Włoch. Bardzo smaczna , taka jaka ma być ! vib Najlepsza pizza na Jasieniu (1) Przepyszna calabrese a nawet taka niby zwykla margarita jest cudowna. Polecam... Lk LIPA... (1) Pierwsze zamówienie w tej pizzerii i niestety zdecydowanie nie polecam.... Krystian Niezadowolony i głodny klient :( - opinia (1) Pizza na dowóz z Jasienia zimna, niepokrojona i spóźniona 1,5h! :( zamówiona... Niezadowolony i głodny klient :( Uwielbiam (1) Prawdziwa , włoska - ciasto przepyszne. Dzwonisz za chwile odbierasz :)))... Ela nie polecam (1) Pizza na zamowienie..., czas oczekiwania za długi, pizza gumowata i chłodna... Konsument pizza & pasta (1) Pizza dobra, ciasto dobrze wypieczone i cienkie. Składniki też okej, jedynie... P&A Dla mnie numer 1 (1) Jestem wierną fanką od kiedy pojawili się na Jasieniu. Nigdy mnie nie... Patrycja Dziwna obsługa, słaba pizza. (1) Pierwsze co rzuca się w oczy to dziwna obsługa ( nie chcę nikogo obrazaic,... Piotr Tym razem Przegieliście NIE POLECAM (1) "Żadnej firmy na świecie nie stać na złą obsługę klienta" . Dzisiaj... Wojciech Fantastyczna pizza, (1) świetne, włoskie smaki, dobrej jakości składniki, cienkie, suche ciasto,... mz SUPER! (1) Krótko mówiąc - PETARDA!!! W końcu coś na właściwym poziomie kulinarnym na... Klient Sz. Zaj***te jedzenie (1) Chłopaki odpierdzielaja naprawdę dobra robotę:) tak dobra pizzę jadłam tylko... Kamila genialna pizza (1) To na pewno jedna z najlepszych włoskich pizzerii z piecem na drewno w... Krystyna