Problem przedwczesnego wytrysku

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem. Dochodzi do niego jeszcze przed penetracją. Z czego to może wynikać? Napięcia seksualnego? Zbyt wrażliwego członka? Czy jeszcze jakieś inne powody?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem nie jest to choroba. Po prostu niektórzy mężczyźni tak mają. Niekiedy się z tego wyrasta, niekiedy nie. Są również specjalne ćwiczenia. Czy stosowaliście jakieś środki opóźniające wytrysk? Żele? Ewentualnie prezerwatywy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbowaliśmy prezerwatyw ale odpadają ponieważ męzowi po nich opada i nici ze stosunku już zupełnie. Ćwiczenia ? O jakich ćwiczeniach piszesz? Srodków również nie używaliśmy chociaż zastanawiałam się nad nimi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najprostszym ćwiczeniem jest po prostu masturbacja przed stosunkiem. W wielu przypadkach okazuje się to bardzo skuteczne. Proponuję kupić sobie w takim razie chusteczki OC Wipes. Przed stosunkiem możesz mężowi wsmarować to w ramach gry wstepnej. Delikatnie znieczulają penisa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli jako gra wstępna :) ? A ile to kosztuje? Można to gdzieś w aptece kupić? To są chusteczki wielorazowego użytku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No dokładnie. Potem maż będzie miał nad sobą o wiele większą kontrolę. Są jednorazowe ale nie jest to duży koszt ( porównywalny mniej więcej do kosztu prezerwatywy). Wpisz sobie OC Wipes w google to wyskoczy Ci lista sklepów. W apcete nie wiem czy są. Prawdopodobnie nie ale przez internet dla mnie jest wygodniej sobie zamówić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Gdzie lepiej zrobić okulary? (72 odpowiedzi)

J.w. Zastanawiam sie pomiędzy Vision Express a Centrum okulistycznym OPTIMUM na chełmie...może...