Problem z cerą

Czego Panie używacie na cerę trądzikową w celu zapobieżenia wypryskom. I jak pozbyć się tych strasznych blizn (same zejdą?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam przeszukać sobie https://longevitas.pl, bo mają tutaj sporo tekstów o tym co na skórę wpływa, jakie suple, co i jak. Znam problem, researche wielogodzinne, zrezygnowanie i wkurzenie Ale odpowiedzi są out there, tak jak prawda. :- D ;- )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja te blizny potrądzikowe leczyłam po prostu Contractubexem w żelu i ładnie znikają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie, nie trzeba chyba nic więcej poza regularnością
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Problem z cerą

Na blizny bardzo dobry jest Dermapen lub radiofrekwencja mikroiglowa.Spejalizuje się w tym p.Iza z K2medical w Gdańsku Wrzeszczu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

profilaktycznie może warto dietę zmienić i suple dorzucić (np. merz spezial dragees)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie, dieta i dobry dobór witamin najcześciej pomaga na niedobory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Problem z cerą

Unikać pszenicy...ja miałam wypryski bolące na buzi,plecach,dekoldzie,przedramienuach. Odkąd unikam mącznych pokarmów, zmieniłam dietę na bezglutenową zapomniałam co to 'syfki' : )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na blizny najlepszy olejek bio oil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jest cos jak oliwka do natluszczania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nooo olejek, poczytaj sobie https://www.notino.pl/bio-oil/pecujici-olejprirodni-pielegnacja-specjalistyczna-na-blizny-i-rozstepy/ jest fajny i skuteczny a do tego nie drogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aaaa ze takie cos :D ok ok :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kosmetyki z cerave i basiclab polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Problem z cerą

Sudocrem, wydałam fortunę na leki, zabiegi, maści, kremy itd. A sudocrem super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecę serum ze stars from the stars, taki z różowo-niebieska etykietą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zabiegi, tak uratowałam skóre peelingami chemicznymi, bylam w le pink w Gdyni , pani uratowała moja twarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

serum z wit. C i olejek z drzewa herbacianego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ostatnio zaczęłam też używać kremów i serum z basic lab i polecam, bardzo szybko efekty widać. ja mam te z trehalozą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...