Problem z poznaniem kobiety

Nie wiem z czego to wynika, brak mi chyba pewności siebie. Często jest tak, że na początku może i jest fajnie, nawiązuję jakąś relację - ale nie potrafię przejść dalej, do bardziej intymnych sytuacji. Kobiety traktują mnie raczej jak kumpla niż kogoś z kim można być. Czy ktoś jeszcze też tak ma?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobiety traktują Cię jak kumpla..a czy kobieta , która wpadnie Ci w oko wie o tym , że jesteś nią zainteresowany nie tylko jako kumpelką ? Jeśli nie wie , to się nie dziw , że jesteś traktowany jak kumpel. Podaj więcej info , może coś Ci doradzimy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem z czego to wynika, brak mi chyba pewności siebie. Często jest tak, że na początku może i jest fajnie, nawiązuję jakąś relację - ale nie potrafię przejść dalej, do bardziej intymnych sytuacji. Kobiety traktują mnie raczej jak kumpla niż kogoś z kim można być. Czy ktoś jeszcze też tak ma https://nox.tips/ https://xender.vip/?

I got this,..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze podbijassz do nie takich dziewczyn. Które właśnie mają Cię bardziej za kumpla. Albo traktujesz dziewczyny jak swoich kolegów.
Możesz też za bardzo się spinać przy randkach. To wszystko widać. Jak jesteś z dziewczyną na randce to nie rób z siebie pajaca. Na pewno nie działają te wszytstkie zalosne teksty na podryw w sieci .Zachowuj się naturalnie, powiedz czasami jakiś komplement. Ogól się,zadbaj o elegancki wygląd. Kup sobie jakieś fajne perfumy. Możesz nawet pokusić się o perfumy z feromonami, sam od jakiegoś czasu używam ( konkretnie Love Desire) i zauwazyłem,ze podobaja sie dziewczynom.
No i najważniejsze jak Ci się akurat nie uda to nie zalamuj sie niepowodzeniem. Trzeba probowac dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taa.... Już sobie wyobrażam jak zaczynam gadać o seksie :D
Będzie raczej wybuch śmiechu a do niczego nie dojdzie. No nie wiem co w sumie jest probleme. Niby czlowiek nie jest taki paskudny, ubieram sie w miare porzadnie. Z tym pajacowaniem to moze i jest prawda bo czasami jak sie czlowiek zdenerwuje to robi glupie rzeczy :P
A feromony? No coz jeszcze nigdy nie stosowalem ale przewinelo mi sie przez mysl , ze moga byc skuteczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to przetestuj. Co Ci szkodzi. Sam próbowałem kilku. Te tanie z allegro to ściema tak więc nie ma sensu nawet zamawiać ale w sklepach mozesz sobie zamowić porządne. Sa zapachowe Love Desire, jest bezzapachowa skoncentrowana esencja Pheromone Essence. Z tych które testowałem te są najskuteczniejsze.
MOże nie sprawią,że staniesz się od razu mistrzem podrywu ale dodają Ci pewności siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestes prawiczkiem? moze zabaw sie z jakas dziewczyna wtedy wyluzujesz. na adoreo jest wiele chetnych dziewczyn, mozna tez pogadac to sie nauczysz gadki na luzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Problem z poznaniem kobiety

Jak ja się umawiałem z różnymi ciziami a nie wiedziałem czy będziemy sobie odpowiadać to z reguły na drugiej randce mówiłem że trzeba by "to" sprawdzić żeby nie brnąć w coś z czego nie będziemy później zadowoleni. Z reguły były chętne na sprawdzenie stąd zanim znalazłem ta właściwą przerobiłem cały wachlaż przypadków od mocno owłosionych po wygolone do zera, z dużymi dzyndzlami, z tyłkami w kształcie śliwki (fuj), zdarzały sie ze coś tam wykrzywione miały jakieś tyłozgięcia i nie dało się dobrze poobrykac, raz mi się trafiła cizia z wielkim mniemaniem o sobie i objawiało się to tym że w ogóle nie robiła laski no to już w ogole brak słów, poco trącić czas. Jak nie przetestujesz tylko będziesz z nimi kolacje jadł czy chodził do kina to pół życia stracisz na szukanie laski i oprócz szukania niczym sensownym nie będziesz mógł się zająć w życiu. Także stawiaj sprawę jasno i mów że zależy ci na czasie. Jak nie pasuje to dowidzenia i bierz następna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mniam mniam. Jaki kozaczek forumowy ]:> Pyszności. Nie jedna ucieszyła się i ucieszy :D
Bue he he
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej chetnie bym ci pomogla
jesli jeszcze aktualne moze podaj jakiegos meila do siebie/ ig/fb/tt ?
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

spróbuj z facetem, może to jest twój problem :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sytuacja z wczoraj, wszyscy gadają, że kryzys, że źle, że inflacja a tobie akurat kryzys sprzyja. Wczoraj na halowen wprosiła mi się sąsiadka do wanny. Sama, nic nie musiałem robić. W ramach oszczędności wody i energii bedziemy brac teraz wspólne kąpiele. Argument nie do odrzucenia i nie ma jak się nie zgodzić. Jak w bloku mieszkasz lej głośno wode do wanny, jak panny kumate same przyjdą. Moja sasiadka po rozwodzie ja po rozwodzie, czysty uklad oszczednościowy. Łatwo można kogoś poznać. Jak nie masz wanny to sa w Castoramie i w Obi, nie drogie polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Król, za cały miesiąc, dla Ciebie!
Jeszcze są Chłopcy, którzy nie mają węża w kieszeni.
Przyjemnych kąpieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może wizyta u psychologa by coś dała, hmm? Może akurat znajdziesz problem i go naprawisz! Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...