Pan Tomasz Żurek jest wykonawcą, który dba o podtrzymanie dobrych kontaktów z klientami, przyjmuje prace o różnym zakresie, również te „małe” do jakich nie chce się fatygować wielu wykonawców. Nasz przypadek, jest zapewne nietypowy. Po rozwiązaniu umowy na wykończenie mieszkania z firmą, która nie spełniła naszych oczekiwań, znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Nie każdy specjalista podejmuje się prac po innych ”fachowcach”. Pan Tomasz nie narzekał, nie zrzucał na nich jakiejkolwiek odpowiedzialności. Jedyne co robił, to po cichu demontował, remontował, poprawiał. Jego profesjonalizm, wyczucie i poczucie dobrego humoru dały nam spokój, który był nam obcy przy poprzedniej firmie.
Zakres prac obejmował: wykonanie prac glazurniczych, prac hydraulicznych, tzw. biały montaż, wykończenie ścian – gładzie gipsowe, malowanie, wykonanie sztukaterii, zmiany w układzie ścian wewnętrznych wraz z przeróbkami elektrycznymi i wiele innych prac (w tym z kategorii fanaberii inwestorki ).
Panie Tomaszu, dziękujemy bardzo za spełnienie naszych oczekiwań i profesjonalne podejście. Jest Pan wzorem, który powinni naśladować inni wykonawcy.