Property Gold

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 15/7

Mariusz - ocena (1) Pomogli mi znaleść fajny lokal ,pomocni byli aż do końca monitorowali cały... Mariusz Adrian - ocena (1) Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo szybko. Bardzo polecam współpracę z... Adrian Bianka Ossowska - ocena (1) Dzięki Agencji Nieruchomości Property Gold zakup mieszkania okazał się... Bianka Ossowska
Małgorzata S - ocena (1) Bardzo polecam agencję. Współpracowaliśmy z panią Dorotą, która podeszła do... Małgorzata S Zenon - ocena (1) Obsługa kompleksowa , w pełni profesjonalna . Nie musiałem wychodzić w... Zenon Sergiusz - ocena (1) Sprzedaliśmy mieszkanie za posrednictwem tej agencji. Pozytywne doswiadczenie... Sergiusz Zadowolony Klient - ocena (1) Bardzo polecam współpracę z tym biurem nieruchomości. Pani Dorota w kilka... Zadowolony Klient Łukasz - opinia (1) Ku przestrodze: polecam omijać to biuro szerokim łukiem (z perspektywy... Łukasz basia.mazurek24@gmail.com - opinia (1) Pani Dorota to najbardziej profesjonalny Pośrednik Nieruchomości w 3 City.Od... basia.mazurek24@gmail.com Joa - opinia (2) Zależało mi na szybkiej i sprawnej sprzedaży. Tak też było. Pełny... Joa Roman - opinia (2) Bardzo profesjonalna obsługa. Cały zespół bardzo sympatyczny. Roman Adam - opinia (1) bardzo konkretne podejście do klienta, Adam Marian - opinia (1) Z Panią Dorotą współpracowało się bardzo dobrze. Obsługa na wysokim poziomie,... Marian