Prośba o działanie

Prośba do mieszkańców Kowal (rejon ul. Zeusa, Apollina, Heliosa, Glazurowej, Aresa itd.) o działanie. Mieszkacie Państwo chyba w najbardziej ohydnym miejscu w Polsce - na jednym wielkim śmietnisku. Brak wiat śmietnikowych, walające się po chodnikach i zieleni śmieci od małych po wielkogabarytowe, błoto na chodnikach i ulicach to widok jaki spotyka każdego, kto ma okazję odwiedzić okolicę. Czy nie możecie Państwo wspólnie podziałać, żeby wymóc na władzach gminnych jakieś sprzątanie Waszej dzielnicy. Albo chociaż samemu jakoś zadbać o ten rejon. Godzicie się dobrowolnie, żeby mieszkać w takim syfie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

to se sprzataj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mistrz ciętej riposty. Brawo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prośba o działanie

Racja. coś z tym.trzeba zrobić. Kaszuby mają gdzieś kowale. tylko pieniądze z nas.doją.i.pąpują w swoje wioski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Prośba o działanie

Co roku jest to samo.O ile człowiek ma siłę to zawszę na wiosnę trochę ogarnę wokół budynku w którym mieszkam.Ale bez urazy większość mieszkańców tego osiedla ma to w D....Widocznie większość tak lubi mieszkać jak w chlewie.Władze nic z tym nie robią A mieszkańcy mają to gdzieś.Już sam zamieściłem kiedyś wątek z proźbą o działanie w tym kierunku to dostałem odpowiedź żebym sam sobie posprzątał.No cóż jacy mieszkańcy taki bałagan.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Apollina (3 odpowiedzi)

Osiedle przy Apollina powstaje w lokalizacji, z której szybko można wyjechać na trójmiejską...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...