Prośba o pomoc

Proszę o pomoc osoby, które mają swoich bliskich w domach starców. Proszę o opinie i ewentualne polecenie jakiegoś prywatnego domu.
Dzwoniłem do państwowych, tak doradzili mi w szpitalu, ale w najbliższym miesiącu nie ma szans.
Zresztą w tych prywatnych też jest podobnie, ale terminy przyjęć są bardziej realne.
Za kilka dni wypisują mojego ojca ze szpitala (przewrócił się i złamał biodro) Pielęgniarki mówią że potrzebuje opieki cały dzień, żeby wynająć opiekunkę na kilka godzin.
Ja wolałbym (pomimo uprzedzeń do tego rodzaju placówek) dać go pod stałą opiekę, tylko gdzie?
Doradźcie Państwo, proszę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

"Ja wolałbym (pomimo uprzedzeń do tego rodzaju placówek)..."
... a co na to Pański ojciec?
Głowa pewnie w stanie lepszym niż biodro, bo do tej pory opieki nie wymagał . Chyba też ma jakieś zdanie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam rehabilitację prywatnie w https://kcp.pl/placowka-medyczna/twoj-dobry-fizjoterapeuta-sportowy-ortopedyczny-i-neurologiczny-masazysta-fizjoterapeuta-trojmiasto/gdansk/ albowiem panstwowo dlugo sie wyczekuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...