Proszę o polecenie najlepszego adwokata

Prowadziłem samochód pod wpływem alkoholu i nie zatrzymałem się do kontroli policyjnej odjechałem po czym wybiegłem z auta spanikowałam po czym policja mnie zatrzymała gdy doszło do zeznań świadków policjanci zeznali ze usiłowałem ich potrącić gdzie to nie miało miejsca, policja zaczęła przy zatrzymaniu do mnie strzelać gdzie nie miałem przy sobie broni i im nie zagrazalem, potrzebuje najlepszego adwokata który zna takie sprawy i jest w stanie udowodnić ze mną ze nie kłamie ja a policja tym bardziej ze policja sprzeczne zeznania obydwoje funkcjonariuszy. Z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Masz farta że nie trafili, ciesz się że żyjesz. Następnym razem zatrzymuj się do kontroli drogowej bo dwa razy takie szczęście się nie zdarza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz farta, że nikogo nie zabiłeś.
Mam nadzieję, że następnego razu nie będzie i dobry prawnik skutecznie pozbawi Cię prawa jazdy i sporej gotówki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja mam nadzieję, że nie znajdziesz żadnego prawnika, który by Cię bronił. I tego Ci życzę. Nie za to, że zwiałeś policji, nie za to, że się nie zatrzymałeś, czy ich tłukłeś, czy oni Ciebie, nieważne.

Za to, że jechałeś po alkoholu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Proszę o polecenie najlepszego adwokata

Bardzo dobry jest mecenas Nowosielski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Proszę o polecenie najlepszego adwokata

Od karnych Lipski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Hazard nie stoi w miejscu (24 odpowiedzi)

Hazard nie stoi w miejscu, a nowe kasyna pojawiają się co roku w dużych ilościach. Jest to...

SZUKAM DOBREGO DETEKTYWA (24 odpowiedzi)

Witam Poszukuję w Trójmieście dobrego i solidnego detektywa do dość nietypowego zadania....