PruszczPark

Temat dostępny też na forum: Pruszcz Gdański
Inwestycja powstaje w lokalizacji, która w ostatnich latach wyrosła na jedno z najważniejszych gdańskich przedmieści. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura osiedlowa obejmująca obiekty handlowe, usługowe, oświatowe. Jednocześnie komunikacją miejską czy własnym samochodem szybko można stąd dojechać zarówno do centrum Gdańska, jak i centrum Pruszcza Gdańskiego.

Osiedle stanowić będzie ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle w budowie

a nie ma w necie żadnych informacji
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Osiedle w budowie

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nie polecam. Teren totalne bagno... Woda stała tam miesiącami. Nawet łabędzie tam były..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

mówisz darować sobie? Może dobrze to osuszyli czy to zawsze był teren zalewowy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeśli chodzi o budowanie na "bagnie" to taki wpis można przeczytać na forach dotyczących większości inwestycji deweloperskich w Trójmieście. Taka chyba jest specyfika tych terenów i deweloperzy jakoś sobie z tym radzą. Bardziej martwiłbym się korkami w godzinach szczytu. Już teraz rano trzeba stać w korku 15 minut żeby wjechać na obwodnicę S6 a co to będzie za 2-3 lata kiedy te wszystkie mieszkania zostaną oddane do użytku? Miasto sprzedało tereny deweloperom bez planu na rozbudowę dróg. Niby ma być przedłużenie ulicy Strzeleckiego (w 2035r ? ;) ) to i tak to wiele nie da bo Grunwaldzka też jest zakorkowana.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, polecam Ci szymichowski - tutaj znajdziesz wszystkie informacje o Pruszcz Parku. Już nie mogę się doczekać aż tam zamieszkam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Korki

Kupiłem mieszkanie od innego dewelopera po drugiej stronie ulicy i z niepokojem patrzę na ilość nowych inwestycji w tej okolicy. Już teraz są spore korki w godzinach szczytu w kierunku zachodnim (Raciborskiego i Objazdowa). Co będzie jak te wszystkie mieszkania zostaną sprzedane? Debiut, Bravo, Bravo 2, Solar, Osiedle Olszewskiego, Stella, Nowa Perspektywa..... Ponad 1000 mieszkań w ciągu 2 lat a perspektyw na rozbudowę dróg w tej okolicy raczej nie ma.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7

zgodze się, również jestem mieszkańcem osiedla olszewskiego i to co w przeciągu 2 lat się tu na drogach wyrabia woła o pomstę do nieba. Czy miasto planuje inwestycje w infrastrukturę?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie powinno, moi drodzy. Ile by nie wybudowało, to i tak wszystko się zakorkuje. Niestety - czas na przesiadkę w komunikację zbiorową albo na rower. Żadne miasto takiej masy samochodów nie wytrzyma.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nowa droga

Korki, przy inwestycji Pruszcz Park planowana jest budowa nowej, dwupasmowej drogi. Miejmy nadzieję, ze to pomoże
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

"Planowana"

A ja kiedyś planowałem być sławny i bogaty. Jak na razie cisza jeśli chodzi o jakiekolwiek inwestycje drogowe. Jeśli chodzi o przedłużenie ulicy Strzeleckiego to też żadnych postępów. Burmistrz mówił inwestycjach w tym rejonie co na pewno było na rękę deweloperom. Hmmm......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłem, widziałem, budynki skandalicznie blisko siebie

Odległości między budynkami absolutnie nie do zaakceptowania za te cenę (a nawet za jakąkolwiek cenę). Można przejechać się na wizję lokalną, ale nie polecam.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 8

Dramat

Dramat
Ktoś powinien beknąć za takie planowanie budownictwa wielorodzinnego w Pruszczu.
Niedługo Raciborskieko będzie się jeździć jak w Bangkoku.
Zero infrastruktury.
Jestem rodowitym Pruszczaninem mieszkającym 54 lata w tym mieście. Teraz chce mi się wymiotować że muszę się tu męczyć. Kto to wszystko planuje. Kryminał
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Włodarze

Elemelek i zasiedziała ekipa od 20 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie chciałbym tam mieszkać...

...zbyt małe odstępy między budynkami, zero intymności no i korki, korki są już teraz a co będzie jak oddadżą do użytku jeszcze tyle mieszkań i w każdym mieszkaniu dwa auta, makabra!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11

Po tamtej stronie kilku deweloperów

buduje na bieżąco. Burmistrz od lat obiecuje przedłużenie strzeleckiego wpadające do traktu i co? i nic..
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Po tamtej stronie kilku deweloperów

No właśnie. Burmistrz już wiele lat temu obiecał przedłużenie Strzeleckiego w wywiadzie dla Inpro. No właśnie, w wywiadzie dla Inpro ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

odradzam - nie warto ryzykować

Deweloper oddał mieszkanie z 3 miesięcznym opóźnieniem, klatki w trakcie wykańczania, hala garażowa również. W trakcie odbioru zostaliśmy zmuszeni (inaczej tego nie da się opisać, skoro każda nasza uwaga spotykała się z stwierdzeniem, że nie przekażą nam lokalu), do podpisania "umowy" która stwierdza że nie możemy użytkować mieszkania bez aktu przeniesienia własności. Nie jest to tylko nieetycznie, ale również bezprawne. Odradzam zakup mieszkania, chyba ze ktoś lubi niską jakość, brak terminowości i wymuszenia zapisów niezgodnych z prawem.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nie warto ryzykować

Bardzo dziekuje za Pana/Pani opinię. Podzielam Pana/ Pani zdanie, że nie warto ryzykować zakup mieszkania u tego Developera pomimo, że osiedle wydaje się ładne (poza niektórymi detalami).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0