IZA - ocena (1) Z całego serca polecam to miejsce. Opieka na najwyższym poziomie. Doskonali... IZA Magdalena Neuman-Łaniec - ocena (1) Polecam Affidea Gdynia, ul. 10 lutego. Bardzo szybki termin. Badanie długie,... Magdalena Neuman-Łaniec Roxi - ocena (1) Jeśli się pacjencie zastanawiasz czy warto zapłacić za badanie i wizytę a nie... Roxi
Anna - ocena (1) Nie jestem zadowolona z pracy rehasport ergo Gdansk.Bardzo wysokie... Anna Tomek - ocena (1) Za krotkie badanie AI, ktore mozna zrobic za 30zl, zaplacilem 170zl.... Tomek Cezary - ocena (1) Nie polecam bo dostęp do specjalistów tragiczny. Gdy nie miałem abonamentu... Cezary mirosława - ocena (1) Bardzo przyjazna przychodnia. Należę do niej od kilku lat i właśnie tam... mirosława A. - ocena (1) Nie polecam!!!Niestety umawiając się na Vito do lekarza POZ trzeba czekać... A. Monika Łobacz - ocena (1) Pan Dr. Leszek Mayer jest wspaniałym lekarzem z powołania i wspaniałym... Monika Łobacz Magdalena - ocena (1) Bardzo dobre podejście Pana Doktora Brunowicza do pacjenta. Mimo nerwów,... Magdalena Magda - ocena (1) Bardzo dziękuję, czułam się zaopiekowana prosiłam o kontakt w sytuacji... Magda Leszek - ocena (1) luxmed jest tylko z nazwy "LUX", reszta niestety, tragiczna. Najgorzej jest z... Leszek aga - opinia (2) Nie polecam. Co innego obiecują przed badaniem gdy kasują kupę kasy, a potem... aga Kris - opinia (2) Ta prywatna opieka medyczna to jakiś ponury żart. Za roczny pakiet zapłaciłem... Kris P - opinia (2) :/ Prywatną opieka medyczna gorsza od panstwowej P Michał - ocena (1) Konkretny lecz przyjaźnie nastawiony urolog. Bada dokładnie, potrafi jasno... Michał Marek - ocena (1) Od lat jestem pacjentem pana doktora Brunowicza .Wspaniały specjalista i... Marek Agnieszka - ocena (1) Historia z bólem kręgosłupa małżonka zaczęła się ponad 4 lata temu... Agnieszka Kj - ocena (1) Nie polecam, nie dosc, że zapłaciłam za zabieg kilanascie tys, to wyslali mi... Kj Kamil - ocena (1) Byłem na wizycie u urologa. Mogłem liczyć na szybką diagnozę i profesjonalną... Kamil