Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

Temat dostępny też na forum: Kryminalne Trójmiasto Motoryzacja
Miesiąc temu przebito mi dwie opony, przód i tył. na Szymanowskiego, na ogólnodostępnym parkingu.
Olałabym pewnie sprawę bo cóż policja zrobi mając jedno zgłoszenie ale okazało się, że koledze też przebito dwie opony kiedy parkował w tym samym miejscu co ja.
Zgłosiliśmy sprawę na policji, mamy nawet podejrzanego.
Jeśli ktoś z Was miał na tej ulicy podobną "przygodę", bardzo proszę o zgłoszenie tego faktu. Im nas więcej tym lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

ale przecięte czy gwoździe wbite?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

Po 5 dziurek w każdej z opon, koledze się poszczęściło bo miał po cztery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

współczuje.. na przymorzu też jakiś ,,dowcipniś,, gwoździe wbijał albo wysypał bo zbiorowa akcja wymiany opon wśród sąsiadów była.. wiec.. albo właściciel parkingu strzeżonego robi ,,biznes,, albo nowa wulkanizacja :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

hehe "adam" po przeczytaniu wątku chciałam do Ciebie esa wysłać, a tu proszę sam przeczytałeś ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

no ba! tak mają te ,,adamy,, my się ukrywamy :) ale adam już że tak powiem... nową gumę sobie założył :) a teraz do kina idzie :) wiec bezproblemowo... ciekawe na jak długo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

Ale to nie na parkingu strzeżonym tylko w tych zatoczkach parkingowych na Szymana. To są ogólnodostępne parkingi więc na tym nikt interesu nie zrobi :) . Chyba, że wulkanizacja ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

tak... a nie miałaś takich myśli że po takich przygodach z oponami stawiać auta na parkingu strzeżonym ? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

pewnie, że miałam tyle że mnie nie stać ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

Mnie się wydaje,że parkujecie w nieodpowiednim miejscu . Komuś to wyraźnie przeszkadza. Radziłbym poświęcić noc i przyłapać palanta,częstując go rurką.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

A mi sie wydaje .. Ze ostatnimi czasy wśród młodzieży obserwuję sie postępujący debilizm.. I z braku lepszych pomysłów na siebie.. Raz sobie gdziesz szybe wybija, raz przystanek rozwalala a innym razem śmietnik podpala.. Aż wreszcie oponę przebijają.. Chociaż nie! Obraźliwe by to było mówić ze to tylko młodzież.. Bo mieszkam koło knajpy i widzę ba! Nawet słyszę o 2 w nocy jak 40 latkowie tryskaja radością po wyjsciu z knajpy.. Ich radość jest tak wielkaaaaaa ze no muszą sobie pare butelek rozbić i ryja wydzierac głosząc wzniosłe pieśni! Lub wyspiewujac kur... Różnymi tonami! To ludzie sa walnieci i tyle! I każdy może najechac na taką buteleczke czy tez być ofiaraz ,,super smiesznej zabawy,, ,,przebij gumę,, przecież to takie zabawne... Tak fajnie powietrze syczy!!!! Jednym slowem! Jak małpy!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

doradco, raz, że miejsce jest odpowiednie bo to parking ogólnodostępny a nie miejsca prywatne a dwa, że to się dzieje w ciągu dnia, podczas pracy. Więc czatowanie po nocach nic nie da. A czatować w ciągu dnia nie ma jak bo pracować trzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

To może warto poszukać w zasięgu parkingu jakiejś starszej pani, która siedzi cały dzień w domu i posiedzi w oknie i poobserwuje ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

Masz rację "Mikronezja". Są osoby co się nudzą i bezwiednie godzinami patrzą na świat przez okno.
Za dwie,trzy dychy taki chętnie przyjrzy się konkretnemu samochodowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

Jakieś trzy miesiące temu nie moglam znaleźć miejsca na Szymanowskiego, więc postawiłam samochód w jednej z bocznych uliczek. Nikomu nie zastawilam wjazdu, samochód postawiony zgodnie z przepisami. Gdy wróciłam 3h później, czekal na mnie list za wycieraczką. Ktoś "uprzejmie informował", że Garnizon ma wydzielone miejsca parkingowe (płatne).. Dodam, ze wcale nie wybieralam sie do tego calego Garnizonu. z ostrożności nie stawiam już w tej uliczce, chociaż oprócz roszczeniowego mieszkanca nic nie stoi na przeszkodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

Teraz jakiś debil lata po dolnym Wrzeszczu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

a dokładnie? cierpię na bezsenność i chętnie zapoluję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

Patrząc tak z perspektywy czasu to w Gdańsku mieszka spora armia debili co niszczy ,podpala samochody dla rozrywki ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przebijanie opon - Wrzeszcz, ulica Szymanowskiego

debile mieszkają wszędzie, niestety nie można stowrzyć getta i zamknąć tam debili izolując od reszty społeczeństwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.