Przedszkole Niepubliczne Wesoła Wyspa

Przedszkola

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 4A

Dann - ocena (1) Bardo dobra opieka, indywidualne, profesjonalne podejście do każdego dziecka,... Dann Ania - ocena (1) Bardzo przyjazne miejsce ,rodzinny klimat .Ciekawy wachlarz zajęć w ramach... Ania A. K. - opinia (2) Najlepsza placówka, jaką można wybrać dla dziecka. Fachowa, zawsze... A. K.
MK - opinia (2) Bardzo polecamy, jesteśmy bardzo zadowoleni a przede wszystkim nasza córka.... MK Karolina - opinia (1) Do przedszkola 'Wesoła Wyspa' uczęszczają moje dzieci (3 i 5 lat). Nie ma... Karolina Agnieszka - opinia (1) Z całego serca polecam Od samego wejścia to miejsce emanuje pozytywną... Agnieszka Dominik - opinia (1) Najlepsze przedszkole.... Super opieka, bardzo duże poświęcenie na edukację,i... Dominik Dora - opinia (1) Super przedszkole, cora czuje sie wspaniale, Ciocie daja duzo ciepla! Dora Mirela - opinia (1) Super przedszkole, ciocie wspaniałe, chodzi tam już moje drugie dziecko i w... Mirela HST - opinia (1) Bardzo fajne, przyjazne dzieciom przedszkole, otwarte także w wakacje. Polecam! HST Agnieszka - opinia (1) Bardzo polecam. Syn zawsze zadowolony i uśmiechnięty. Często ma pretensje, że... Agnieszka Katarzyna - opinia (1) Najlepsze przedszkole, jakie może wyobrazić sobie nie tylko dziecko, ale i... Katarzyna xyz - opinia (1) opieka: nauczycielki "ciotki" kochają brzdące nasze jak swoje własne albo... xyz Polecam (1) Martwiłam się, jak odnajdzie się w nim mój niespełna dwuletni synek, ale jak... OWT opinia (1) Jest słowem ok. Mile Panie. Dużo Sal. Dużo zabawek. Opieka i ok. Dodatkowe du janicek Usatysfakconowana mama (1) Jestem zadowolona z funkcjonowania przedszkola. Panuje tam miła atmosfera.... Usatysfakcjonowana mama Kreatywne Przedszkole (1) Serdeczne, cieple Ciocie troskliwie opiekują się dziećmi. Zajęcia prowadzone... Zadowolona mama Fajne kameralne miejsce (1) Bardzo miła i ciepła atmosfera. Ciocie super:) Niestety tylko przez kilka... Marta Emilia - opinia (1) Moja córka trafiła do przedszkola ze żłobka Wesoła Wyspa. Najlepszą... Emilia Wspaniale, godne polecenia przedszkole (1) Do przedszkola Wesola Wyspa trafilismy prosto ze zlobka Wesola Wyspa. Co... Ela