Przedszkole bajkoland demptowo

Witam widzialam atrakcyjna oferte przedszkola bajkoland czy ktorys z rodzicow mogłby mi odpowiedzieć jak faktycznie wyglada to w rzeczywistosci??? Polecacie czy odradzacie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesli ta sama dyrekcja do w bajkolandzie wgdansku to omijac szerokim lukiem. wychodzilam z zalozenie ze z dyrekcja dziecko n ie bedzi emialo do czynienia i wazne by panie byly fajne, ale ta kobieta to jakies nieporozumienie. wszedzie byle kasy zarobic, ..., zero profesjonalizmu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dziekuje za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przedszkole bajkoland demptowo

Omijać z daleka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Przedszkole bajkoland demptowo

Nie wiem skąd takie stwierdzenie. Ja posyłam do Bajkolandu dwójkę swoich dzieci, jestem zadowolona, polecam wszystkim znajomym, nie znam bardziej przyjaznego miejsca- dzieci dopieszczone, sporo atrakcji, przemiła i troskliwa kadra, dużo wycieczek, atrakcji, indywidualne podejście do dziecka, do problemów, edukacja na wysokim poziomie, zróżnicowane zajęcia, dzieci nie chcą wychodzić z przedszkola. Również polecam udać się pod placówkę i podpytać rodziców dzieci uczęszczających, znamy się dobrze z pozostałymi rodzicami i wiem, że każdy pozytywnie ocenia to miejsce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przedszkole bajkoland demptowo

Miejsce z pasją. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0