Przejmujcy wpis zgwałconej gdynianki

Opinie do artykułu: Przejmujcy wpis zgwałconej gdynianki.
Artykuł na temat: Gwałt i próba gwałtu w Gdyni

Młoda kobieta, która kilka dni temu padła ofiarą gwałtu, opisuje jak doszło do tego zdarzenia i przestrzega inne kobiety przed napastnikiem. Krytykuje też działania policji w tej sprawie.

Przypomnijmy: w ubiegły piątek, w odstępie zaledwie kilku godzin, młody mężczyzna zaatakował dwie kobiety. Na Chyloni zgwałcił młodą kobietę, a na Oksywiu zaatakował kolejną. Sprawę ujawniła jedna z poszkodowanych kobiet.

Ustalono już jego rysopis, a policja opublikowała nagrania z ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sobie możesz pisac

Policji prawie już nie ma. Ludzie odchodzą i coraz więcej będzie takich zdarzeń. A Ty będziesz mógł sobie wtedy pisać gdzie była policja kiedy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Ty powinieneś dostać skierowanie na leczenie

Swoją oinie na jakiej podstawie wysnówasz?tego artykułu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gwałt

Tego sku*wiela wykastrować!!!przykro ze tak się dzieje coraz czesciej!!! Gratuluję Pani odwagi!!! sku*wiela złapią napewno!a co do naszej policji to brak słów!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co cie to obchodzi? to, ze tamtędy szła daje prawo do napdanięcia na nią?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smutni panowie mogą mi naskoczyć, chyba, ze w 40 przyjada, a i tak im druga Magdalenkę zrobię...amatorzy, złapać i przywieźć go wam na tacy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A bez mięśni nie da rady? Wystarczy, ze potrafi ci nieco i czuba polamie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mam zegarka, wiec nie odpowiadam, bo nie wiem..czasem palne, ze szosta i tyle...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mnie ktos zagaduje, warcze ostrzegawczo spitalaj, a potem wale w ryj, aż zagadywacz padnie, badz ucieknie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Malo mnie obchodzi moj sąsiad..zacznie burczeć, to zginie, jak kilku poprzednich...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Policja..co to wgl jest i po co? I tak nic nie robią...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz jakiś problem? Nie napadaj i nie wal z wielkich armat zaraz na każdego kto próbuje analizować i wyciągać wnioski z sytuacji. Szczególnie jeżeli na samym początku wypowiedzi chyba jasno napisze co sądzi o tym gdzie leży i czyja jest wina. Bo wyrywanie sformułowań z kontekstu, atakowanie , dramatyzowanie i przypisywanie jakiś ukrytych pokrętnych intencji ociera mi się tutaj o jakąś erystykę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wydaje mi się, że zastraszaniem jest mówienie komuś "nie chodź po ciemku do szemranej dzielnicy, bo tam niebezpiecznie" . Dla mnie to bardziej wygląda na sensowną radę, która może komuś uratować skórę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby ktoś do mnie podszedł w ciemnym miejscu i powiedział "Jest tak ciemno, a taka miła dziewczyna idzie sama? O tej porze?" to by mi się od razu zapaliła czerwona nie lampka, ale lampa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie zastraszanie? Gdzie podprogowo. Co to za brednie. Potrafisz w ogóle czytać ze zrozumieniem? Nikt tam nie dyskutuje z faktami i określeniem winy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochana jestes odwazna suoerwomen!!!!Trzymaj sie

Gratuluje odwagi. Jesteś wspaniała. a temu chu..owi to jaja powinni odciąć! mam nadzieje, że spotka go kara we wiezieniu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura i bełkot.
Nikt nie jest idiotą jak próbujesz tutaj przemycić podprogowo, w dodatku ludzie posiadają coś co nazywa się "instynkt samozachowawczy", to o czym myślisz że diagnozujesz, byłoby prawdą gdyby założenia były jasne: Czyli podchodzi do ciebie człowiek od tyłu i mówi: a teraz cię zgwałcę! Tymczasem, taki człowiek mówi: Jest tak ciemno, a taka miła dziewczyna idzie sama? O tej porze? Kończysz pracę? Może cie odprowadzę kawałek, będzie bezpieczniej. Tutaj chodzą takie typy... następnie prowadzi ją znaną sobie trasą zaciąga w krzaki i gwałci. A taki domorosły psycholog pisze farmazony dla poklasku w necie, że on wszystko wie. ona dała się oszukać. no sh*t Scherlock. Przecież to takie oczywiste, no raju, no przecież trzeba być nie wiem czym by się dać tak zwieść, i chodzić po nocy (szczególnie jak pracuje się na nocną zmianę - nie do pomyślenia) wszyscy czytamy w myślach, a socjopata kłamca i predator to już w ogóle świeci się w ciemności i jest odblaskowy. No idiotki te baby. Wystarczy dać się zastraszyć i nie chodzić do pracy. Nie wychodzić do klubów ani restauracji. Nie pić alkoholu, absolutnie! Bo wtedy to seks za zgodą. Nie dawać się podrywać na ulicy, no kto by pomyślał, obcemu? Ot ,tak dać się zaczepić? W końcu za mąż wychodzi się tylko za kuzynostwo. Albo bliskich znajomych braci.
Nie nie ma tu żadnych perspektyw. Kobieta jest ofiarą gwałtu. Koniec kropka. Mogła krzyczeć? Może tak, może nie. Została zgwałcona. Mogła kopać, bić, może tak, może nie. Została zgwałcona.
To co robisz TY to jest zastraszanie. Takich sygnałów się nie daje bo to jest zwyczajne chamstwo i nietakt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opinie

"Ludzie" negujący pozytywne wpisy i opinie są najwidoczniej pokroju tamtego zwyrodnialca.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3