Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje

Opinie do artykułu: Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje.

Awizo z datą niedoręczenia "z przyszłości", polecone pisma sądowe w zwykłych skrzynkach na listy, punkty odbioru w warzywniakach - to tylko wierzchołek góry lodowej problemów, które pojawiły się wraz z przejęciem korespondencji sądowej przez Polską Grupę Pocztową S.A., właściciela marki InPost. - Ten chaos jest niebezpieczny - twierdzą prawnicy.O zamieszaniu wynikającym z tego, że od 1 stycznia listy z sądów dostarcza InPost, a nie Poczta Polska pisaliśmy już na początku stycznia. Wtedy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego nie zerwą tej umowy? Ponowny przetarg i niech tym razem cena nie będzie decydująca!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

to nie poczta... tylko in-post...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie

Czy możecie mi pokazać jeden kraj (z wyjątkiem Polski) na całej kuli ziemskiej, gdzie awizowane, oficjalne pisma z sądów i prokurator odbiera się w sklepie rybnym i sexshopie? Chociaż jeden, proszę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Poczta Polska

Poczta Polska isnieje tylko dzięki monopolowi w wielu rodzajach przesyłek.Pezecież PP mogła wygrać ten przetarg dając nizszą cene,Przecież ma niższe koszty niż PGP, bo ma już gotową sieć.A jednak nie wygrała.Bo jest skostniałym organizmem gospodarczym, Co do odległości do punktów PGP to ja mieszkam w W.Kacku ul.Witolda i względnie blisko mam do urzędu pocztowego PP na placu Górniośląskim a muszę odbierać przesyłk ina poczcie przy KLIFIE, bo taka jest rejonizacja PP.Daleko, kilka kilometrów Więc w PGP nie jest tragicznie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

bzdury

nic dziwnego , że Poczta przegrała jak wygrywa ktoś kto nie musi utrzymywać placówek i płaci grosze swoim pracownikom . Skoro Poczta taka zła to wypad do innych ! po co to narzekanie na nich ? masz swój wolny rynek. następnym razem to ja wystąpię w przetargu hłr hłe hłe
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

sądy zaoszczędzą ale dopłacą do tego znacznie więcej adresaci pism sądowych

którzy zamiast pójść 500m na pocztę będą jeździć po kilka albo kilkanaście kilometrów -to też kosztuje
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

typowy polak

widać , że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz buhahaha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Idiotów? Jakie to przewidywalne... Niby gdzie powiedziałem, że nie należy nic zmieniać?

Powiedziałem tylko, że jesteście o niebo szczęśliwsi niż potraficie pojąć. Czasem abyć szczęśliwszym, wystarczy zdać sobie sprawę jak źle mają miliardy innych. I kto tu mówi o nudzie? Ja mówię coś nowego, ty stare schematy. Nic nie jest bardziej pospolite niż porównywanie do Niemiec. Kłamcą jesteś, twierdząc inaczej.

Jeśli chcesz służącego urzędnika, kopiuj rozwiązania szwajcarskie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

lub pomówienie

byłeś świadkiem, masz obowiązek zawiadomić prokuraturę.
A za wypisywanie bzdur już kilku takich staje przed Sądem.

A tak przy okazji. Przy cenach Poczty Polskiej to konkurencja się cieszy z ich pazerności i jakości usług.
Panie w okienkach potrafią 10 minut wykonywać proste czynności.
Poczta na Witominie to porażka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

najsmutniejsze jest to...

...że kolejna firma w taki sam sposób traktuje klienta.
A wystarczyła by ankieta zadowolenia klienta po doręczeniu przesyłki, nawet taka telefoniczna.
Wyrywkowo dzwonią do odbiorcy przesyłki po 10 dniach i zadają jakichś opracowanych 5 pytań pozwalających na poprawę usługi.

Mogło by czasem wyjść, że dopiero od ankietera dowiedział by się o przesyłce.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie żadna kontrowersja, to skandal stulecia. Kosztem reputacji Państwa wymiar sprawiedliwości szuka zemsty za próby reform sądownictwa na zasadzie: " wyślemy pisma sądowe do kwiaciarni, a opinia publiczna obwini za to Tuska". To dopiero jest skandal!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

O! Akcjonariusz PGP się odezwał! Albo współpracownik Gowina...

Dałbyś spokój, chociaż w weekend nie sączyłbyś tej propagandy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdura

Uważasz, że to czarny PR, ok ....sytuacja....w jednym z miast polski południowej przychodzi pan adwokat(mój znajomy) do sklepu (punt awizacyjny jego rejonu) po odbiór przesyłki, podaje nazwisko i pyta czy jest list do niego....pani ekspedientka mu na to, że nie, on uparcie prosi o sprawdzenie czy jest do niego list z Prokuratury, pani na to,....a z prokuratury mam...idzie na zaplecze, przynosi list i daje....pan adwokat...ale to nie dla mnie, to inne nazwisko...pani ekspedientka na to ....jak nie dla pana chciał pan list z prokuratury to ma pan.....komentarz pozostawiam czytelnikom....czarny PR Inpost i PGP robąi sobie sami
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

INPost

Od trzech dni próbuję odebrać przesyłkę z Paczkomatu INPost na podstawie papierowego awizo pozostawionego w skrzynce pocztowej. Wg informacji ze strony INPost coś takiego jak papierowe awizo dla odbioru przesyłki nie istnieje. Dzwonienie na numer podany na stronie to strata czasu. Kontakt mailowy to samo. To jakaś totalna bzdura. Kiedyś było powiedzenie "pisz na Berdyczów" - to był synonim najgorszej poczty teraz trzeba do zamienić na Wyślij InPostem :(
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj, oj

czy sugerujesz, że cała Polska jest w kieszeni Poczty Polskiej i robi jej reklamę....nie cała Polska jest przeciwna kolesiostwu i temu, że dwóch cwaniaków próbuje im wmówić, że czarne jest białe. To jest ich początek końca....jak zaczną płacić odszkodowania to im ten kontrakt bokiem wyjdzie.....firmy krzaki,
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

wystarczy, ze bedzie odpowiedzialny.

Ale za taka kasę mi by się nie chcialo.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak samo może jakiś patałach mówić w Somalii, słuchajcie ludzie nie narzekajcie, nie wymagajcie więcej, przecież w Syrii jest

gorzej... gdyby takich idiotów na świecie było jeszcze więcej to do dzisiaj prawdopodobnie żyli byśmy w lasach i jaskiniach, no bo przecież mogłoby być jeszcze gorzej, więc po co dążyć do tego żeby było lepiej? Natomiast porównanie do Somalii i cała twoja wypowiedź jest tak beznadziejnie nudna, że nudniejsza by już nie mogła być, myślę jednak że porównanie do Niemiec jest o wiele ciekawsze i w przeciwieństwie do porównania to jakiejś afrykańskiej dziury MA SENS. My żyjemy w Europie, w UE i wszędzie jest lepiej niż u nas z wyjątkiem Bułgarii i Rumuni, nasz kraj słynie z korupcji kiełbasy i wódki, więc z czego się mamy cieszyć jak głupi do sera, jak leming jakim jesteś? Od rządu trzeba wymagać, od urzędnika trzeba wymagać, on MA SŁUŻYĆ obywatelowi, urząd czy sąd ma działać na rzecz obywateli i społeczeństwa, to jego psi obowiązek i tyle, a nie powtarzać, że co prawda jest strasznie no ale w Somalii jest jeszcze gorzej...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2