Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje

Opinie do artykułu: Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje.

Awizo z datą niedoręczenia "z przyszłości", polecone pisma sądowe w zwykłych skrzynkach na listy, punkty odbioru w warzywniakach - to tylko wierzchołek góry lodowej problemów, które pojawiły się wraz z przejęciem korespondencji sądowej przez Polską Grupę Pocztową S.A., właściciela marki InPost. - Ten chaos jest niebezpieczny - twierdzą prawnicy.O zamieszaniu wynikającym z tego, że od 1 stycznia listy z sądów dostarcza InPost, a nie Poczta Polska pisaliśmy już na początku stycznia. Wtedy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam

też otrzymałem awizo i mam sie udać na Kowale. ale mam to w nosie.
Państwo zaoszczędziło, a ludzie muszą tracić kasę na dojazdy w głupie wyznaczone miejsca i to ODLEGŁE od miejsca zamieszkania !!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Listy powinny być odbierane

u pań z rozowymi parasolkami. Przynajmniej nie byłoby problemu z oznakowaniem i byłoby wiadomo gdzie szukać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

inpost jest podwykonawcą i to jego listonosze również za to odpowiadają,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

do Belzebuba

przez TĘ władzę , a nie

przez tą władzę rozkładane na łopatki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

we Wrzeszczu działa In Post i jest super!

Jest super z In Post!
Nie muszę chodzić na pocztę i znosić fochy pożal się Boże " panienek po maturze"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 20

nie odbieram i już

wiem że jest i prosze o dostarczenie osobiste, w sądach spędziłem wiele lat, ni pójde do kiosku po list, a wy kozaki internetowe biegajcie, a tu płaczcie. nawet w pudle byłem, za to że mi nie zapłacili a ja komuś. sądy to parodia, przesyłki w kiosku to wstyd dla sądów. ja sie nie boje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Liczba państw, w których żyje się gorzej niż w Polsce ma miażdżącą przewagę nad tymi lepszymi.

Wiesz, dlaczego nie przyszło mi do głowy porównanie do Niemiec? Bo to potwornie nudne i pospolite!!!!! Ja was uświadamiam, że żyjecie w błędzie myśląc że jest wam źle. Uświadamiam was, że miliardy zamieniłyby się z wami problemami.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Kurierzy robią tak, ze zostawiają przesylke u sąsiadki, której nie znasz..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha :D

dobrze to podsumowales :D

Jakoś to będzie...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Awizo z datą niedoręczenia "z przyszłości", polecone pisma sądowe w zwykłych skrzynkach na listy"

Myślałem że to artykuł o trójmiejskiej poczcie bo ta dotychczas tak działała. Coś się zmieniło? No chyba nic.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Listonosz musi mieć przenikliwy umysł, doktorat z transportu i logistyki, co najmniej 20 lat doświadczenia w zawodzie, znać język psów oraz SQL i C++.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

dokladnie

Narzekac i interesowac sie tylko swoim nosem. A panstwo to dobro wspolne. Ludzie nie rozumieja tego i powoli zaczynam myslec ze nigdy nie zrozumieja. Takze poswuecanie sie polsce swojego zycia chyba nie ma sensu. Nawet prof. Brzezinski stwierdzil ze tu w kraju panuje taka mentalnosc i zniszczy kazdego kto chcialby dobrze i nie pozwolu sie rozwinac. Dlatego nie wrocil bo nie chcial marnego zycia w kraju nienawisci.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli przeczytalbys artykul ze zrozumieniem,

to wiedzialbys, ze ta praca nie polega tylko na "chodzeniu". Doreczanie przesylek z sadu to nie tylko chodzenie. Przekonasz się o tym, jak taka przesylka nie zostanie Tobie doreczona.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wygrali przetarg bo byli najtańsi ale już nikt nie sprawdził czy są w stanie wykonywać robotę. To trochę tak jakbym ja wygrał przetarg na budowę autostrady mając jedynie łopatę i grabie.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak może być przez wieki

Pewne narody nie potrafią się ogarnąć i możliwe, że nigdy im się to nie uda. Wymaga to zmiany mentalności większości obywateli, ale nie mam pojęcia ile to może zająć i czy w ogóle ten proces trwa. Na razie patrząc na nasze zachowanie to przeważa postawa "to nie moje, to co mnie to obchodzi". Nie traktujemy państwa jako dobra wspólnego tylko jako własność ludzi rządzących, a ich mamy w głębokim poważaniu. Zaczyna się od wyrzucania śmieci w lesie, bo las nie mój a kończy na milionowych łapówkach i defraudacjach państwowych pieniędzy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyjedź do Niemiec, kraju europejskiego tak jak my i leżącego geograficznie tam gdzie my - a nie w Afryce

i zobacz jak tam działa poczta i czy przesyłki z sądu dostarcza PAŃSTWOWA firma - niemiecka poczta, zobacz jak tam działają sądy, urzędy, skarbówka, zobacz jakie tam jest bezrobocie (5%) a potem zadaj sobie pytanie dlaczego nie przyszło ci do głowy porównywać Polskę do Niemiec tylko do... Somalii... widać uważasz że TO jest nasza liga, chyba słusznie...
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2

to się nazywa korupcja

albo... państwo postkolonialne
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wczesniej tez byl balagan,bo dopiero w sadzie na sprawie dowiedzialam sie ze dwa razy nie odebralam awizo ktorego nie widzialam na oczy. I jak mialam to wytlumaczyc? Wyszlam na klamczuche a poczta tylko rece rozklada i doradzaja pisac skargi na listonosza. A co mi to da?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2