Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje

Opinie do artykułu: Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje.

Awizo z datą niedoręczenia "z przyszłości", polecone pisma sądowe w zwykłych skrzynkach na listy, punkty odbioru w warzywniakach - to tylko wierzchołek góry lodowej problemów, które pojawiły się wraz z przejęciem korespondencji sądowej przez Polską Grupę Pocztową S.A., właściciela marki InPost. - Ten chaos jest niebezpieczny - twierdzą prawnicy.O zamieszaniu wynikającym z tego, że od 1 stycznia listy z sądów dostarcza InPost, a nie Poczta Polska pisaliśmy już na początku stycznia. Wtedy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przetarg ustawiony z pewnoscią

Różnica w cenie była niewielka ale wygrali ci co mieli wygrać i demolka pełna. Skandalem jest powierzenie dostarczenia przesyłek takiej spółce zamiast jak dotąd państwowej firmie jaka jest Poczta Polska. Co jeszcze można w Polsce rozwalić pod rządami PO/PSL, chyba już niewiele zostało.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak niedoręczona przesyłka z sądu będzie do ciebie

I nie dotrze ( a sąd dostanie zwrotkę nie podjęto) - to inaczej będziesz śpiewał. Nagle zatęsknisz za "komunistycznym molochem" - bo ty osobiście stracisz.
Jakoś inne kraje zachodu trzymają swoje (państwowe) poczty na budżecie. NIe kwestionuję koniecznych zmian na PP - ale nie kosztem rozwalania w tym wypadku systemu obiegu korespondencji pomiędzy sądem a obywatelami.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przesyłki polecone.

Miałem na poczcie złożone stałe upoważnienie na odbiór przesyłek sądowych do mojego syna, co teraz, ja nie zawsze jestem w domu a syn mieszka w Niemczech. Ktoś kolejny raz olał Polaków!!!!!!!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

skandal takiego burdelu jeszcze nie było , sądy mają spełniać swoją rolę społeczną a nie udawać , że są spółkami prawa handlowego . Ciekawe czy CBA przyjrzy się kontraktowi na kilometr cuchnie korupcją
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

placówka IN POST przy ul. Schuberta 1

"polecam" wszystkim wizytę w "placówce" in post przy ul. Schuberta w Gdańsku;
zero profesjonalnego oznakowania - dopiero przed samym punktem, który jest na zaplecach w jakimś obskurnym magazynie - gratuluje tej firmie profesjonalizmu,
a naszym sądom takiego olewania swoich petentów - ponadto placówka jest we Wrzeszczu - a ja mieszkam na końcu Myśliwskiej w Gdańsku - macie super ilość punktów i dogoadne lokalizacje !! :(
8 km od miejsca zameldowanie;
to jakaś kpina z klientów !!
dodam też, że awiza było bez\ zadnej informacji, że to in post - trzeba bawic sie przez net w detktywa i sprawdzac po adresie co tam jest, żenada ...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polska grupa pocztowa - przestępcy mogą czuć się bezpiecznie

Czyż nie o to chodzi?
W tym całym biznesie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

bb

wybraliście PO to macie konsekwencje - i znowu wybierzecie i dalej będziecie buczeli.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

awizo z poczty polskiej

listonosz zostawia w skrzynce. maja kody dostepu do domofonow, klucze do bram
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

haha

dobre sobie ;) nie slyszalem aby inpost doreczal przesylki w sobote :) No ale tak moze jest w wejherowie - w trojmiescie jest inaczej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

komuno wróć he he

zmiany na początku z bólem przeszły . teraz dzielą się na spółki i udają że są zmiany np. PKP
nic po komunie nie ma racji bytu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

G.... prawda

Listonoszei część "biurw" z PP w znacznej części przenieśli się i nadal przenoszą sie do inPostu. nowych ludzi tam niewielu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

PGP SA / In Post

do wyboru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To wszystko są niezweryfikowane informacje

To awizo wygląda tak śmiesznie że jak fotomontaż.Widać że poczta Polska ma duży ból po przegranej i w żadnym wypadku nie chce się z tym pogodzić.Krzykiem i bólem i histerią robi wszystko by wynik przetargu unieważnić.Większośc problemów jest wyolbrzymionych.TO że ZPO dociera po terminie wręcz mnie dziwi.Jeśli przyjmiemy że ludzie mają 16 dni na odbiór listu to takie odbiory powinny mieć miejsce 18 lub 24 stycznia (pierwsze nadania były 2 stycznia a w rzeczywistości 7 bo był długi wekend)Więc płacz sądów jest tożsamy nie z tym ze PGP źle doręcza ale z tym że przybyło im pracy.MUSZĄ NAKLEJAĆ KODY R,wcześniej robili to pracownicy poczty.Generalnie nie chodzi tutaj o jakość usług PGP ale o to że panie z kancelarii sądowych MUSZĄ PRACOWAĆ WIĘCEJ!!!!Obiboki narzekają bo mają więcej pracy.Ten kraj ma w sobie mnóstwo ludzi którzy biorą kasę za nic.Nie dziwię się że prokuratorzy płaczą.Wszystkie zarzuty są niemerytoryczne.A co do zaginięcia listów.Osobiście nie raz zagubiony list czy źle wrzucony znalazłem.I CO?Widać ogólnonarodowa histeria prokuratorów i poczty ma na celu jedno.Wrócić do tego co było.Panom prezesom uciekło 500 milionów złotych.I tutaj jest problem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 28

POpraw to - POwinno być PO prostu POlski bałagan

I zanim głupio odpiszesz, to POczytaj o tym, jak ten przetarg został przeprowadzony i kto to POpierał.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 12

możesz elektronicznie albo pocztą

starszych i nie przekonanych nie zmuszaj
bilety są zbliżeniowe ale ta info do ciebie nie dotarła
poczta w warzywniaku albo w lombardzie jak w Niemczech
jaki masz problem?
podatki na bieżące , a co z policją, wojskiem , szkolnictwem etc ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do czego zobowiązany jest SĄD w Bolandii zademonstrował

niezawisły sędzia Milewski
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha

dobre. Inny operator - jaki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to że wszędzie jest podobnie mnie nie pociesza - nie ma akceptacji dla kiepskiego wykonywania usług! Ja gdzie tylko mogę - wybieram inne opcje, ale niektórzy wysyłając listy czy paczki nie mają takich możliwości.

Dziwnym trafem kurierzy robią tak, by trafić na odbiorcę lub wyjśc mu naprzeciw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

mój list polecony wysłany InPost z Kolbud do gd.Oliwa "szedł" prawie trzy tyg.złożyłam reklamacje to odpowiedzieli mi,że trzy dni o których inmformują pracownicy poczty to przybliżony czas dotarcia przesyłki
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0