Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje

Opinie do artykułu: Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje.

Awizo z datą niedoręczenia "z przyszłości", polecone pisma sądowe w zwykłych skrzynkach na listy, punkty odbioru w warzywniakach - to tylko wierzchołek góry lodowej problemów, które pojawiły się wraz z przejęciem korespondencji sądowej przez Polską Grupę Pocztową S.A., właściciela marki InPost. - Ten chaos jest niebezpieczny - twierdzą prawnicy.O zamieszaniu wynikającym z tego, że od 1 stycznia listy z sądów dostarcza InPost, a nie Poczta Polska pisaliśmy już na początku stycznia. Wtedy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie by zostawili awizo z poczty?

jak ktoś nie chce to nie odbierze . sąd wywiesi u siebie na tablicy i zgodnie z prawem sprawa załatwiona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Żeby tylko sądownictwo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

normalnie odebrac

list polecony jak odebrac? Idz na poczte i zloz wniosek - zgode na pozostawianie w skrzynce listow poleconych.

Dostaniesz bez problemu :) Od dawna korzystam. Dzieki temu nie mam awizo a listy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polska to kraj absurdu.

Rozliczenia podatkowe na papierze zamiast elektronicznie,podatki wydawane nie na potrzeby bierzace mieszkancow np/; drogi tylko na kaprysy rzadzacych w imieniu ludu, papierowe bilety komunikacjii zbiorowej(zamiast na karte magnetyczna),poczta w warzywniaku,..a znajac zycie niedlugo warzywniak na poczcie.Absurd goniacy absurd.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie rozumiem ja można minusować tą wypowiedź

ludzie, na prawdę nie widzicie że wszystko w tym kraju tonie?
za co nasza pseudo władza się nie weźmie, wszystko leży, mamy wykształciuchów którzy wymyślają takie paranoje bo myślą że przeprowadzą rewolucję i ułatwią nam życie a wszystko w imię KASY! kasa przesłania racjonalne myślenie
Jak długo jeszcze??
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 5

pis i komuna imię twoje

i świetnie że moloch postkomunistyczny stracił monopol
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

w Wejherowie na Nanicach jest nowa poczta .

marmurki , stalowe poręcze itd. działa od pon-piątku 11-18 , w sobotę nieczynne.
pracuję od 10-18 w Gdyni. jak mam odebrać przesyłkę poleconą?
już nie mam zmartwienia o 10.30 przyniósł mi dziś doręczyciel oczywiście nie z Poczty Polskiej.
nic co zostało po komunie nie ma racji bytu, mentalności tej nie zmienisz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

to sie nazywa wolny rynek

poczta przegrala przetarg
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

wolę odbierać przesyłki w kwiaciarni czy w kiosku niż na poczcie gdzie panie tam pracujące to chyba za karę siedzą i jeszcze brakuje żeby zamiast "słucham" na powitanie petenta powiedziały "czego" ....o kolejkach niewspomnę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

Trafiles w sedno.

.a komornik juz zaciera raczki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiemy wiemy

Twoja fotka jest powyzej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja mam punkt odbioru tak blisko że mogę iść w kapciach.

Na poczcie zawsze stałem w długich kolejkach bo pani akurat rajstopy sprzedawała.
Zmiany na plus tylko wszystko musi się dotrzeć. W wielu krajach są punkty pocztowe w papierniczych czy warzywniakach i nikt nie robi szumu z tego powodu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 16

I wyrok zaoczny sad wyda

Nie odebrane sad uwaza za doreczone potem wyrok zaoczny i pozamiatane ;) to nasze sadownictwo powinni juz dawno wywalic na zbity pysk bo i tak pracuja za nasza czyli podatnika kase
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

ktos wziął w łape

i to jest wytłumaczenie tych kolejnych nieruchomości i wycietego lasu
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

polski bajzel

w tym tygodniu nie dostalem zadnej przesylki, zwykle dostawalem kilkadziesiat tygodniowo....:(. Korespondencje moge odbierac w jakims punkciku banku czynnym w dni powszednie w godz. 9 - 17 , oczywiscie avizo nigdy nie jest do odbioru nastepnego dnia. TAKIEGO BUR...LUjeszcze nie bylo.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

To się zrobił burdelik z pocztą !

A propo burdeliku czy też burdelu. Ja mogę odbierać korespondencję w najbliższym burdelu. Proszę o informację gdzie mam złożyć taką petycję.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

radość z cyklu: "niech głodni zjedzą bezrobotnych i dwa problemy rozwiązany"

"za mniej" to podatku do budżetu wpadnie + "za więcej" trzeba będzie wynagrodzeń zapłacić...

jakbyś nie stał d*pa z tyłu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

pracowalem w InPost,, wiec troche wiem jakk to wyglada z poleconymi,,,na doreczenie lub awizowanie poleconego doreczyciel ma dwa dni,,,ialem kiedys adresata, ktorego nie nie moglem zastac,, na klatce domofon,, nikt nie otwiera na calej klatce,,,,,pytam "kierownik" co robic, a ona mi na to- włóz awizo w drzwi wejsciowe do klatki albo wrzuc do skrzynki na reklamy i rozlicz jako awizowane,,ja jej na to , ze przeciez ktos moze wyrzucic ? a co sie przejmujesz - awizowane i juz ..ot taka polityka firmy
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sorry - takie były warunki przetargu

1. Czego się PO nie dotknie to spieprzy (śmieci, budowy, teraz Vat itd) czyli popsuje jeszcze bardziej
2. Kto (imię i nazwisko) ustalał warunki przetargu i kryterium (dlaczego wogóle był przetarg)
3. PGP - kto jest kim w tej firemce i komu wypadl spod ogona, gdzie pracował- całe CV
4. Kto (w rządzie) odpowiada za Pocztę Polską- do dymisji (chociaż następny nie będzie lepszy)
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3