Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje

Opinie do artykułu: Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje.

Awizo z datą niedoręczenia "z przyszłości", polecone pisma sądowe w zwykłych skrzynkach na listy, punkty odbioru w warzywniakach - to tylko wierzchołek góry lodowej problemów, które pojawiły się wraz z przejęciem korespondencji sądowej przez Polską Grupę Pocztową S.A., właściciela marki InPost. - Ten chaos jest niebezpieczny - twierdzą prawnicy.O zamieszaniu wynikającym z tego, że od 1 stycznia listy z sądów dostarcza InPost, a nie Poczta Polska pisaliśmy już na początku stycznia. Wtedy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i Kaczafi nie rządzi

a to jest warte każdych poświęceń
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie krytykować

Rządu PO PSL.
Rozwiązanie jest super.
Służba zdrowia jest super.
Jest ciepła woda w krainie i to Wam wystarczy.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak mnie drażnią wypowiedzi typu "Przychodzą wtedy, gdy normalni ludzie pracują."!!! Za kogo Ty się uważasz? A Ty w jakich godzinach pracujesz? Dlaczego nie ma Cię w domu jak przychodzi listonosz? Wyobraź sobie, że pracownicy Poczty Polskiej (jak i innych usługodawców) to NORMALNI LUDZIE. Zamów sobie na Poczcie uslugę dostarczania poleconych do skrzynki na listy i masz problem z głowy. Myślenie nie boli.

P.S. Odnośnie punktów 2, 3 i 4 Twojej wypowiedzi - pocieszę Cię tym, że pewnie w większości Urzędów Pocztowych jest podobnie. Jeśli Ci się to nie podoba zawsze możesz złożyć skargę. Masz do tego prawo.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

a obrazek i podpis też zostały usunięte?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Składam taki papierek co miesiąc i nic to nie daje od ponad 4 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Precz z Inpostem!

Jakie pomówienia!To wszystko prawda!Inpost nigdy nie doręczył mi pisma z sądu chociaż zawsze byłem w domu!Zamiast tego zawsze zostawia awizo,którego nie można odebrać bo listu nie ma od paru dni w oddziale chociaz powinien tam byc!!!A jeszcze Pan z oddziału poinformował mnie,że nie jestem pierwszą osobą,która próbuje od paru dni odebrać pismo!Chaos ,syf,niekompetencja!!!!!Sprawdzie oddział w SKOKu na Gdyni Redłowo!Wszystko w artykule to prawda!
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2

ZADOWLONY

A ja nie ma im nic do zarzucenia. Miły Pan przyniósł do domku 6 listów z sądu z wydziału ksiąg wieczystych i nie było z tym żadnych komplikacji. Dajmy im się rozkręcić. Przy okazji artykułu, mój listonosz dopóki nie dostał porządnych jobów zostawiał awiza w skrzynce notorycznie mimo że żona jest z małym dzieckiem w domu każdego dnia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 26

fotka inpostu na 1planie

to sugeruje. Info prasowe:

InPost i Polska Grupa Pocztowa podpisały porozumienie o współpracy w zakresie
obsługi kontraktu na rzecz sądów powszechnych i prokuratur. Wartość dwuletniej
umowy może sięgnąć nawet 200 mln zł. InPost udostępni dla potrzeb realizacji tego
kontraktu wszystkie swoje placówki, tak własne, jak i partnerskie m.in.
zlokalizowane w 5000 placówek sieci RUCH - oraz inne zasoby techniczne i
organizacyjne.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

I co w związku z tym? Poziom zarobków nie może być usprawiedliwieniem dla kiepsko wykonywanych obowiązków. Ile wg Ciebie ma zarabiać gość, którego praca polega tylko na chodzeniu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 19

bez komentarza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciągu dalszego można się domyśleć

jeżeli faktycznie dojdzie do odwołania rozpraw, ujawniania danych
itp... To się okaże że cyt:

1) państwo się sprawdziło jak zwykle
2) winnych nie ma -- wszyscy dobrze chcieli
3) jakiś dyrektor (członek PO) wypłacił sobie i kolegom po 2mln PLN tytułem oszczędzenia na wydatkach sądów 84mln
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać że u lemingów wiara w cuda Tuska nie gaśnie.

hahahaha
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

wystarczy złożyć na poczcie papierek,że chce się otrzymywać listy polecone do skrzynki pocztowej i po kłopocie
nie dotyczy przesyłek za potwierdzeniem odbioru,ale tych nie ma znow tak wiele
i nie narzekać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

po prostu po

polsku: jakoś to będzie...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poczta Polska dała Dvpy

I teraz płacze
Będzie tak jak z OLT bo to przecież budżet państwowy...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 14

Poczta Polska

juz zaskarzyla :) Rozmawialem z pewna osoba. PGP awizuje listy tylko raz. Prawnie musi byc 2x aby byl uznany za awizowany-doreczony.

Poza tym sa sytuacje w malych mistach, ze np osoba do sadu ma 50km a do punktu gdzie jest awizowany lust(punkt odbioru) 40km...

Brednie i tyle. PGP to tylko figurant w dokumentach i na fakturach? Startowali do przetargu nie maja zadnych systemow usprawniajacych prace. Kryterium przetargu byla cena.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

solidniejszych firm ? pod jakim względem ?

Sprawdź za ile pracują ich doręczyciele (InPosta, nie PGP) i jakie mają wysokie targety dostarczeń, to się dowiesz dlaczego jest taka jakość obsługi. Jakość jest zerowa ze skłonnościami ku ujemnej. Bo nie mają czasu na jakość jeżeli chcą zarobić cokolwiek. No chyba, że kogoś rajcuje 2,5 zł/h na rękę.

Winna polityka firmy i nierealne wymagania stawiane doręczycielom. Czekam za pozew za pomówienia, koniecznie przyślij InPostem.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 6

Prezes spółki, Leszek Żebrowski tłumaczy

jakich bzdur narobił i przeprasza ,że nie mógł więcej ich popełnić. Do czego prowadzi taka polityka już widać. czy spółka jest dla ludzi czy dla spółki? A kto o tym zadecydował? Pewnie jakis mądry polityk , może prawmik Gowin A MOŻE jakiś inny myslący inaczej.
Czas na korekte.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyżby? poprawiona?

a obrazek i podpis pod nim też?
gdzie rzetelność dziennikarska?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8