Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje

Opinie do artykułu: Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje.

Awizo z datą niedoręczenia "z przyszłości", polecone pisma sądowe w zwykłych skrzynkach na listy, punkty odbioru w warzywniakach - to tylko wierzchołek góry lodowej problemów, które pojawiły się wraz z przejęciem korespondencji sądowej przez Polską Grupę Pocztową S.A., właściciela marki InPost. - Ten chaos jest niebezpieczny - twierdzą prawnicy.O zamieszaniu wynikającym z tego, że od 1 stycznia listy z sądów dostarcza InPost, a nie Poczta Polska pisaliśmy już na początku stycznia. Wtedy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ty się błaźnisz

poczytaj jakie informacje mogą być zawarte na liście z sądu czy prokuratury i jakie to niesie za sobą konsekwencje, mam na myśli to, że jeżeli list był raz awizowany, może być tylko jedna data, tej awizacji a nie kolejne 3 ....pracowałam 11 lat na poczcie nie pracuje tam od 6, ale zasady opracowania pism sądowych i prokuratorskich do dziś mam w 1 palcu ...najgorzej jak nieuk wygłasza sądy....słabe szkolenie macie w tych swoich prywatnych pocztach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przesylke odebrac mozna od 9-16 w katowicach

jak w tytule przesylke mozna odebrac od 9-16 wiec jak ktos zaczyna prace tak jak ja o 7 i niestety zazwyczaj nie koncze o 15 ale nawet jesli to niemam szans dotzrec na czas do punktu odbioru przesylki a z tylu awiza pisze ze przesylka nie odebrana 2 razy awizowana uwaza sie za przesylke odebrana ,,wiec biore 1 dzien urlopu i jade po list robie awanture a pani z okienka mowi ze nie robie laski a jak mi sie nie podoba ich praca to listow odbierac u nich nie musze poczta byla czynna od 7 -19 wiec moglam odebrac po pracy a teraz urlop konieczny i kontakt z arogancka pania z okienka koszmar ...mogli onizyc koszty i dac nizsza stawke poniewaz punkty obslugujace inpost sa poprostu otwarte na pol gwizdka niestety oni oszczedzaja a mi na koniec roku zabraknie urlopu na odbieranie przesylek zenada
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha

matura to minimalne wykształcenie na poczcie, ale większość ma przynajmniej licencjat....ale widać za wysoki to poziom dla Ciebie był, więc teraz przeniesiesz się do panienek z max zawodowym, ale myślę, że To poziom równy Tobie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

konkurencja....

No cóż ..zawsze psioczyliście na Pocztę Polską a to że pani w okienku nie taka a to zbyt długa kolejka .I ciągle pracownik Poczty słyszał inwektywy ze strony klienta bo on ten klient to pan i władca a pani w okienku to takie nic .... ha,ha
No to macie konkurencje .....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

o przepraszam

pracuję w prokuraturze i to wy macie leniwych listonoszy, teraz my musimy waszą robotę wykonywać. Mam nadzieję, e to wasze ostatnie dni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale ciemnota

Kargulu ! A kto zniósł karę śmierci - sądy (taki był pierwotny wyrok sądu) ? Przecież prawo karne uchwalne przez Sejm a sądy je tylko wykonuja !
To pokazuje skalę polskiej ciemnoty, to straszne !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ORTOGRAFIA :(

masakra!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale wezwanie zawiozą do

tego o trzy wioski dalej i trzeba samemu jechać na odbiór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za ile można sprzedać listę

wezwań sądowych z wszelkimi danymi ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę cię. Te 90 milionów to może brzmi ładnie z punktu widzenia Kowalskiego.

Zakładając, że w każdej gminie ma być co najmniej jeden punkt odbioru, dzienne oszczędności z tytułu zmiany operatora to sto złotych na punkt.
Za stówę sądy zrobiły z siebie pośmiewisko (złosliwi dodaliby, że jeszcze większe, niż do tej pory).

A ja do inpostu mam dalej, niż do poczty. Moja jest mojsza?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do oznakowania racja - pięć lat mieszkałem przy Schumana i nigdy nie potrafiłem namierzyć tego punktu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczta, to ma wspólną kolejkę do wszystkich okienek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

I byłby krzyk, że monopol, że łapówki, znajomości i ogólnie Rychu z Mirem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od dobrych paru lat dostarczają w soboty. Widać listonosz w rejonie leniwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sarkazmem trzeba potrafić się posługiwać, inaczej wychodzi się na głupka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dawaj ten filmik :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Równanie w dół, nasza specjalizacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"pani Barbara i tak może mówić o szczęściu".
no widzicie - a jednak coś optymistycznego. pani Barbara może sobie pogratulować i z u miechem zaparzyć herbatę :). miłego dnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I bez kolejki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2