Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje

Opinie do artykułu: Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje.

Awizo z datą niedoręczenia "z przyszłości", polecone pisma sądowe w zwykłych skrzynkach na listy, punkty odbioru w warzywniakach - to tylko wierzchołek góry lodowej problemów, które pojawiły się wraz z przejęciem korespondencji sądowej przez Polską Grupę Pocztową S.A., właściciela marki InPost. - Ten chaos jest niebezpieczny - twierdzą prawnicy.O zamieszaniu wynikającym z tego, że od 1 stycznia listy z sądów dostarcza InPost, a nie Poczta Polska pisaliśmy już na początku stycznia. Wtedy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy najbliższej okazji nakręcę filmik i umieszczę w sieci, będzie o tym w jakich warunkach odbiera się listy w Sopocie. Zgroza, prywatne mieszkanie na ul. Grunwaldzkiej, listy walają się wszędzie, na tapczanie, na podłodze, obok kocia kuweta, smród...Staruszka chciała mi wydać również sądowe listy do moich sąsiadów...cyrk. To jest upadek Państwa Polskiego!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

LUDZIE obudźcie się !!!!! Ileż można dostawać łupniua i myśleć, że nic nie da się zrobić

".........Cóż w takiej sytuacji można zrobić? .....Tylko podporządkować się bzdurnej sytuacji i nieprawidłowemu wykonywaniu kontraktu przez InPost. Chyba że mam dziękować "nowoczesnej firmie pocztowej" za to, że nie muszę jechać po list do Gdańska. "...........NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brać kosy na sztorc i robić porządek a nie nadstawiać drugi policzek lub cieszyć się że państwo dało tylko 10 batów a mogło wg własnego "uznania" dać 20 batów i mamy "moralnego kaca", że jesteśmy jeszcze winni państw te 10 batów i nadstawiać plecy na nst batożenie. Czas dać łupnia .....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dot.tematu

Czy ktokolwiek zastanawiał się nas tajemnica korespondencji i danych NASZYCH osobowych-kto je sobie przytuli i sprzeda????ja nie mam co do tego przekonania.....!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mentalnosc a UBecja ktora nadal trzyma wladze. Rzadzacy to ich pionki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to jest list "polecony" skoro

na Zaspie Rozstajach listonosz zostawia go w skrzynce? Zdazylo sie, ze nawet nie w mojej skrzynce ale sasiada...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A wiesz ilu w Polsce jest cwaniakow ktorzy wymeldowuja sie z adresu w umowie i nie mozna im nic zrobic, nawet pozwac? W sadach sa cale gabloty umarzajace postepowania bo nie wskazanu adresu zamieszkania, a pod tym ktorym poslugiwal sie pozwanu "jest nieaktualny bo sie wymeldowal".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla mnie sprawa jest poważna.

Każda instytucja zwana POCZTĄ lub FIRMĄ KURIERSKĄ która nie jest w stanie doręczyć pod wskazany adres przesyłki traci w oczach klientów i nie powinna zajmować się dostarczaniem poczty.

Tak po prostu nie można traktować adresatów przesyłek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlatego przesyłki z sądu i skarbówki powinni dostarczać gońcy, specjalnie zatrudnieni w sądach i skarbówkach w tym celu

doręczenie powinno być WYŁĄCZNIE do rąk własnych, to znaczy przesyłka może być uznana za doręczoną w momencie kiedy goniec wręczył by ją do rąk własnych, tak jest w większości cywilizowanych krajów i jakoś sądy tam działają w dodatku dużo lepiej niż polskie sądy, mam nadzieje że kiedyś ktoś to zaskarży i na kilkanaście lat wstecz państwo polskie będzie płacić odszkodowania za bezprawne wyroki! Jeżeli ktoś mieszka pod nowym adresem, albo wyjechał na długie wakacje do rodziny za granicą na przykład na rok, albo po prostu listonosz zagubił list lub ładnie go dostarczył, albo awizo przychodzą pod stary adres... i polski sąd bezprawnie, nielegalnie stwierdza że przesyłka jest doręczona, mimo że jej nie doręczono to taki człowiek jest poszkodowany przez bezprawie jakie w Polsce zalegalizowano, w związku z tym wyrok też jest bezprawny i tak jak mówię mam nadzieje że będą musiały być wypłacone odszkodowania, bezprawne wyroki staną się nie ważne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

ponad 20km

Jak ktoś mieszka na Wyspie Sobieszewskiej, to musi jechać ponad 20km na Stogi, do kiosku ruchu....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiesz o czym mówisz

Jak nie wiesz o czym mówisz to nie ośmieszaj się.Od kiedy listonosze roznoszą paczki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poczta Polska nie jest państwowa. Już dawno została sprywatyzowana, więc albo najpierw sprawdź informacje albo nie pisz głupot.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Koprowskie et consortes ... cieniasy z was

nie dość że ujawniają jak lichą są kancelarią to jeszcze zwalają swe nieudacznictwo na doręczycieli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

perz

no to chyba tylko ty masz bliżej snobie ,bo ja muszę dygać 15 km.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ludzie z odległych miejscowości muszą jechać do miasta żeby odebrać list z sądu. To mogli bu już go odebrać w sądzie ( w tej samej mieścinie). PARANOJA !!! TAKA POLITYKA TYLKO W KATOLANDZIE.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Weryfikujcie pracę ludzi, a nie kontrakt Firmy.

...A czy przypadkiem nie jest tak, że Szacownym Członkom Palestry, Panom Awokatom i Radcom Prawnym nie przystoi pojawiać się w warzywniaku, tak jak to czyni zwykły plebs, w celu zakupu prozaicznych kartofli na obiad? Nawet jeśli chodzi o odbiór Niezwykle Ważnych Pism Sądowych? Jeszcze ktoś to zobaczy i cały pestiż zawodu szlak trafi... I teraz tak ich to boli?
Ludzie, komuna się skończyła. PGP wygrała przetarg, bo zrobili coś czego Poczta Polska nie zrobiła i przegrała: PRZYGOTOWALI OFERTĘ.
Teraz wszystkim żal d*py sciska, bo kasa Poczcie przeszła koło nosa,a Panowie Członkowie Palestry muszą iść po list do warzywniaka...
Weryfikujcie pracę ludzi, a nie kontrakt Firmy.
Jeśli doręczyciel PGP źle wywiazuje się z obowiązków służbowych, to zglaszajcie ten fakt PGP, a nie opinii publicznej.
Gdybyście tak zweryfikowali pracę Poczty Polskiej, to okazałoby się, że są problemy nie tylko z doręczaniem wszelkich przesyłek, ale również z odbiorem przesyłek z placówek pocztowych, bo tam Panie w Okienkach zajmują się sprzedażą zniczy, rajstop, gazet, krzyżówek, długopisów i książeczek dla dzieci i kredytów bankowych. Kolejka w której stoi pięć osób oznacza co najmniej pół godziny oczekiwania na obsługę. Listonosz Poczty Polskiej NIGDY W ŻYCIU nie doręczył mi przesyłki poleconej do domu. Paczki można odebrać dopiero na drugi dzień po awizowaniu, bo Sznowny Pan Listonosz wprawdzie wrócił z rejonu do placówki, ale jeszcze nie rozliczyl przesyłki, więc nie mogę jej odebrać. No chyba że Pan Listonosz pozostawi moją paczkę u sąsiadów.
Antydatowanie druków Awizo to praktyka powszechnie stosowana.
Zgłaszałem sprawę Dyrekcji Okręgu Poczty Polskiej, ale usłyszałem, że listnosza nie mogą ukarać, bo się zwolni, a następny będzie jeszcze gorszy...
Na temat charakteru pisma i czytelności wypisanego Awizo : Pan Listonosz z Przmorza pisze tak, jakby zakończył edukację w trzeciej klasie pdstawówki.
W zasadzie tylko fakt odnalezieniaw skrzynce druku pocztowego pozwala się domyślać, że coś mam odebrać z Poczty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

porażka

Było nie głosować na PO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a sprawa Trynkiewicza? Bandyta wychodzący na wolność!!! Powinien zostać już dawno stracony (albo dożywocie). Gdzie Ty tu widzisz sprawiedliwe wyroki ANTKAR ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przesyłki

Tusk to GUPEK.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0