Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje

Opinie do artykułu: Przesyłki sądowe z InPostu. Coraz większe kontrowersje.

Awizo z datą niedoręczenia "z przyszłości", polecone pisma sądowe w zwykłych skrzynkach na listy, punkty odbioru w warzywniakach - to tylko wierzchołek góry lodowej problemów, które pojawiły się wraz z przejęciem korespondencji sądowej przez Polską Grupę Pocztową S.A., właściciela marki InPost. - Ten chaos jest niebezpieczny - twierdzą prawnicy.O zamieszaniu wynikającym z tego, że od 1 stycznia listy z sądów dostarcza InPost, a nie Poczta Polska pisaliśmy już na początku stycznia. Wtedy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tanio

Tanio to nie znaczy dobrze.Poczta Polska wie ile to kosztuje i wyceniła swoje usługi odpowiednio ,chciecie taniej to teraz wybierają listy z kałuży lub z krzaków
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

gazeta wyborcza

miała ten temat 2 tyg temu - copy-paste panowie i panie z trojmiasto peel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

awiza

Teraz zamiast awiza do skrzynek inpost wrzuca listy z sądu w krzaki lub kałużę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

widać

Ale jesteś zorientowany... czyżbyś był tym kumplem Gowina który założył to tałatajstwo PGP.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tur

Praujesz w inpoście?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

pik

Chyba pracujesz w inposcie nie pal głupa.Miły pan wywalił plik listów w krzaki a listonosz jak zostawia awizo to na poczcie zawsze mogę go odebrać i prynajmniej wiem gdzie sprawdzić czy czeka na mnie jakaś korespondencja a nie latam po kioskach albo do szewca.Poczta to poczta powinna mieć stałą siedzibę żebym wiedzieła gdzie mam odebrać listy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

pikun

Ty chyba teź długo nie popracujesz zrzędząca malkontentko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja na pocztę mam 2 km w mieście Gdyni

Myślę że bliżej teraz będzie bo dużo sklepów mam blisko... No i kolejek w sklepie nie ma, a na poczcie zawsze pół godziny stania. 4 okienka a 1 czynne..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

a gdy przesyłka się nie znajdzie, w ramach odstresowania - taniec na rurze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zależy, GLS ma w d..e przyjeżdżają np. na 12:17 i koniec

0 telefonu, 0 możliwości umówienia się czy przestawienia trasy,
potem albo ganiasz za nimi po całym mieście albo zasuwasz do Straszyna gdzie paczkę odbiorę do 18...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kargulu

"nieadekwatne wyroki" - hi hi. Tak przeciętny jasio-polak rozumie wymiar sprawiedliwości. Wierzy bezkrytycznie w to co napiszą mu w fakcie albo rzucą w tv np. że poskie sądy są jakoby wyjątkow mało efektywne w zestawieniu z innymi w Europie co jest wierutną bzdurą powtarzaną przez przez przygłupich pismaków piszących dla nieczytatych mas i co łatwo można zweryfikowac w niezależbych badaiach prowadzonych regularnie przez UE (komisja CEPEJ).
Po co Kargulom jakieś dowody czy kodeksy żenada. Jak bandyta w TV jest winny to wiadomo, że jest winny po co jakiś sąd i konstytucyjne domnienmanie niewinności.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Żaden "polski bałagan"

a obecnie rządzącej władzy... (mam czyste sumienie bo ich nie wybierałem)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak zwykle bajzel....

informacja o zmianie operatora pocztowego do pracowników dotarła dopiero 30.12.2013r. - ja osobiście dowiedziałam się z internetu, bo akurat byłam na kilkudniowym urlopie,więc informację tą mogłam potwierdzić dopiero po powrocie z urlopu po Nowym Roku.....paranoja.....
z jednej strony rozumiem oburzenie i zarzuty odnośnie nowego operatora, zwłaszcza, że mam świadomość "ze terminy odwołań są nie ubłagalne" ....
z drugiej - niestety zarówno jako pracownik sądu jak i klient Poczty Polskiej muszę stwierdzić,że Poczta Polska niestety nie była lepsza....brak awiz albo od razu drugie awizo, błędne awizowanie, które powodowało przewlekłość nie jednego postępowania, godziny urzędowania, które nie jednemu uniemożliwiały odebranie przesyłki ......więc trochę mnie dziwi to nagłe idealizowanie Poczty Polskiej.....
nie mam pojęcia czy teraz będzie lepiej....dopiero z perspektywy czasu będzie można stwierdzić....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

zaufani sędziowie zaufani doręczyciele

rączka rączkę myje,czas to rozdupczyć
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak

Sprawa jest w CBA, PIS zgłosił zbadanie warunków przetargu. Mam nadzieję, że prezesi PGP i InPost za jakiś czas będą ulokowani obok pana Plichty z AmberGold:) A i Poczta Polska zaskarżyła przetarg. Jak to nie pomoże to ja z materiałem dowodowym zaskarżę przetarg....taka dokumentacja fotograficzna na temat mojej dzielnicy i wszystkich w niej punktów w których mogli by mieć placówki a tego nie ma.....a powinni być w dniu przetargu tj. 18 grudnia zdaje się, stąd dokumentacja fotograficzna, aby nie udawali greków, że było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skandal pocztowy

Listonosz Poczty Polskiej też do nas dzwonił i wrzucał awizo, paczka leżała 10 dni na poczcie a nawet awiza nie zostawił. Sama poszłam spytać, czy jest do mnie paczka i była. Mieszkam w budynku obok poczty. Teraz Inpost zostawia podobnie awizo , ale trzeba jechać do kiosku 5 przystanków tramwajowych, to się nazywa obecna POLSKA.....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kumple Gowina

"wygrali" ten przetarg.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

polska grupa pocztowa to nie inpost

Powiedział: "poczta InPost" .i co teraz i inpost i polska grupa pocztowa to nieporozumienie , w swojej skrzynce znajduję listy z innych ulic tylko numer się zgadza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2