Zanim cokolwiek napiszę to dodam że nie zjadłem całej pizzy a już chcę dodać opinię i jak najbardziej pozytywną.Jestem można tak powiedzieć smakoszem pizzy,wiele razy wahałem się czy zamówić pizzę z waszego lokalu czy nie ale jednak zrobiłem to i pierwszym zaskoczeniem był pan przyjmujący zamówienie,wręcz niebywale szybko przyjął moje zamówienie wraz z szybkim zrozumieniem miejsca zamieszkania,gdzie bardzo często się zdarza że długo muszę tłumaczyć moje dokładne miejsce pobytu,za to daję ocenę najwyższą.Czas oczekiwania na dowóz miał być w granicach 30-35 min. pizza dotarła w zaledwie 20 min,czyli następny duży +.Uwielbiam dania bardzo pikantne gdzie wyborze menu znalazłem swoją pozycję i również zostałem miło zaskoczony,bo nieźle paliło.Pizza wyśmienita,dawno takiej nie jadłem,jeśli chodzi o sosy również b.dobre,sos czosnkowy idealnie w moim guście.Z pewnością zostanę waszym stałym klientem,jednak mam wielką nadzieję że się nie zmienicie.Będę was polecał wszystkim,ceny również macie przystępne,jednym słowem jeden wilki plus dla was,nawet nie doszukałem się minusów ;)