Przewlekły ból - NIE MA pomysłu, gdzie się zwrócić po pomoc

Odkąd pamiętam, zmagam się z bólem. Wierzę, że zaczęło się to, gdy miałam 11 lat. Jestem teraz około miesiąca od 29. Mam nadwagę i ciężką agorafobię, więc mój ból zawsze był odpisywany i ignorowany jako gruba, leniwa dziewczyna ze złymi stawami, ale mam osiągnął punkt, w którym tak intensywnie wpływa na jakość mojego życia, że mam kilka niefortunnych - i przelotnych - myśli o tym, jak zakończyć ból. Pozwól mi wyjaśnić.

28 letnia kobieta. 5'9" i około 275lbs. Ból istnieje od 17 lat. Czasami mogę wytrzymać od 3 do 6 miesięcy bez silnego nasilenia bólu, czasami codziennie przez tygodnie. Występuje w moich dłoniach, stopach, przedramionach, goleniach, górnej ramiona, uda, mięśnie piersiowe, pośladki i bardzo rzadko w plecach. Mój opis bólu jest taki, jakby mięsień i/lub kość, o których mowa, były zmiażdżone w imadle. Ból nie jest ostry, ale jest tak intensywne. Pulsuje tępo, jeśli nie poruszam dotkniętą kończyną lub częścią, ale aktywne poruszanie powoduje taką agonię.Zlokalizowane zmiażdżenie, które promieniuje na zewnątrz od konkretnego punktu, który boli. Środki przeciwzapalne nie pomagają.Poduszki grzewcze mogą trwać odsuń się, ale nie naprawiaj tego. Nie znalazłem żadnego innego mechanizmu radzenia sobie niż pozostawanie w łóżku przez wiele dni, spanie jak najwięcej godzin, aby uniknąć odczuwania bólu. Proszę nie polecać jogi. absolutnie uwielbiam jogę, kiedy nie odczuwam bólu.Spróbowanie jej podczas tych... wydarzeń zostawi mi szlochającą kałużę na macie do jogi.

Byłem kilka razy u lekarza i powiedziano mi, że to naciągnięty mięsień i utrata wagi. Moim jedynym zmartwieniem jest to, że czasami jestem tak niesamowicie aktywny, byłem tak aktywny fizycznie i sprawny, ważyłem zaledwie 160 funtów i ten ból wciąż mnie przykuty do łóżka. Wiem, jak się czuje naciągnięty mięsień, doktorze, ale to nie to.

Proszę. Zadaj mi jakiekolwiek pytanie duże lub małe. Potrzebuję tylko odpowiedzi. Potrzebuję, aby ktoś uwierzył, jak bardzo cierpię. Chcę schudnąć i prowadzić zdrowszy tryb życia, ale czuję się niemożliwy, gdy samo chwianie się do łazienki doprowadza mnie do łez.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odkąd pamiętam, zmagam się z bólem. Wierzę, że zaczęło się to, gdy miałam 11 lat. Jestem teraz około miesiąca od 29. Mam nadwagę i ciężką agorafobię, więc mój ból zawsze był odpisywany i ignorowany jako gruba, leniwa dziewczyna ze złymi stawami, ale mam osiągnął punkt, w którym tak intensywnie wpływa na jakość mojego życia, że mam kilka niefortunnych - i przelotnych - myśli o tym, jak zakończyć ból. Pozwól mi wyjaśnić.

28 letnia kobieta. 5'9" i około 275lbs. Ból istnieje od 17 lat. Czasami mogę wytrzymać od 3 do 6 miesięcy bez silnego nasilenia bólu, czasami codziennie przez tygodnie. Występuje w moich dłoniach, stopach, przedramionach, goleniach, górnej ramiona, uda, mięśnie piersiowe, pośladki i bardzo rzadko w plecach. Mój opis bólu jest taki, jakby mięsień i/lub kość, o których mowa, były zmiażdżone w imadle. Ból nie jest ostry, ale jest tak intensywne. Pulsuje tępo, jeśli nie poruszam dotkniętą kończyną lub częścią, ale aktywne poruszanie powoduje taką agonię.Zlokalizowane zmiażdżenie, które promieniuje na zewnątrz od konkretnego punktu, który boli. Środki przeciwzapalne nie pomagają.Poduszki grzewcze mogą trwać odsuń się, ale nie naprawiaj tego. Nie znalazłem żadnego innego mechanizmu radzenia sobie niż pozostawanie w łóżku przez wiele dni, spanie jak najwięcej godzin, aby uniknąć odczuwania bólu. Proszę nie polecać jogi. absolutnie uwielbiam jogę, kiedy nie odczuwam bólu.Spróbowanie jej podczas tych... wydarzeń zostawi mi szlochającą kałużę na macie do jogi.

Byłem kilka razy u lekarza i powiedziano mi, że to naciągnięty mięsień i utrata wagi. Moim jedynym zmartwieniem jest to, że czasami jestem tak niesamowicie aktywny, byłem tak aktywny fizycznie i sprawny, ważyłem zaledwie 160 funtów i ten ból wciąż mnie przykuty do łóżka. Wiem, jak się czuje naciągnięty mięsień, doktorze, ale to nie to.

Proszę. Zadaj m https://routerlogin.uno/ i jakiekolwiek pytanie duże lub małe. Potrzebuję tylko odpowiedzi. Potrzebuję, aby ktoś uwierzył, jak bardzo cierpię. Chcę schudnąć i prowadzić zdrowszy tryb życia, ale czuję się niemożliwy, gdy samo chwianie się do łazienki doprowadz https://19216801.onl/ a mnie do łez.
issue got solved
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarzem co prawda nie jestem ale sama intensywnie trenuję i wiem doskonale co to ból.. Ja osobiście stosuję rolkę rozgrzewającą. Polecam Navelo Mobility Roll On, taka w czerwonej szklanej buteleczce. Super sprawa w przypadku głębokich blokad, napięć, bólu mięśni czy stawów. Może warto spróbować, żeby odrobinę sobie ulżyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z cała powagą i szczerością polecam Ci byś się zastanowiła nad spróbowaniem wizyty u hipnoterapeuty (tylko takiego z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem) polecam z czystym sumieniem Panią Magdalene Kopenhagen, przyjmuje w Warszawie. Ewentualnie terapie truflami psylocybinowymi w Holandii bo tam jest to legalne i bardzo dobrze rozwinięte, zajmują się tym lekarze psychiatrzy jak i psycholodzy. Oczywiście zalecam również rezonans magnetyczny odpowiednio ukierunkowany oraz przede wszystkim szukać, szukać i szukać odpowiedniego lekarza dopóki się na takiego nie trafi. Niestety w Polsce jest z tym problem jednak są tacy więc trzeba szukać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo, bardzo współczuję Może to fibromialgia https://longevitas.pl/fibromialgia-jak-naturalnie-lagodzic-jej-objawy/ Od kiedy Lady Gaga powiedziała że ma, to jakby świat bardziej to zauwaza, ale wciąż jest rzadko diagnozowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie na przewlekłe bóle kręgosłupa po dłuższym stosowaniu zadziałał oljek z CBD https://www.alba-hemp.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z takimi objawami zdecydowanie zalecałbym udać się do specjalisty. Czasami pójście do przychodni i opisanie swojego problemu wystarczy by skierować Cię do odpowiedniego specjalisty. Daj proszę znać czy u Ciebie lepiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Specjalista jak najszybciej, a jeżeli chcesz poczytać więcej na temat walki z bólem tutaj znajdziesz sporo artykułów na ten temat https://www.wibroterapia.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...