Przychodnia Chałubińskiego

Radość z możliwości rejestracji internetowej szybko zniknęła - okazało się, że taka możliwość istnieje TYLKO 2 RAZY W MIESIĄCU!!! Mój przypadek - wizyta nr 1: skierowanie na badania, wizyta nr 2: okazanie badań i konieczność powtórzenia za tydzień, wizyta nr 3: BRAK MOŻLIWOŚCI REJESTRACJI PRZEZ INTERNET!!! Ktoś jeszcze się dziwi, że kolejka ustawia się przed otwarciem przychodni?! Dodam, że podczas rejestracji internetowej są do wyboru tylko 2 godziny/wizyty dziennie. Gdzie my żyjemy?! Rejestracja internetowa do specjalisty (każdego, wizyty bezpłatne - NFOZ) w przychodni "Jagiellońska" na Przymorzu jest możliwa każdego dnia i o każdej porze, terminy - do wyboru...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Chałubińskiego

To zapisz sie na Jagiellonska i po problemie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Daj sobie spokoj z ta przychodnia.
ja juz sie z nia dawno pozegnalam. i po problemie. Nie musze wychodzic z domu,zeby sie zarejestrowac do lekarza, robie to przez internet. pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie po to mieszkam kilkadziesiąt metrów od przychodni, żeby jeździć na Przymorze. Wystarczy, żeby kierownictwo z Chałubińskiego wzięło przykład z lepszych...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

przychodnia na Chelmie to porazka zeby sie dostac do lekarza to trzeba przyjsc o godz,6,00 Zmienic kierownictwo
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam przychodnię na Reformanckiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i znowu problem - serwer się zawiesił, czy inne licho - nie otwiera się strona z mozliwością rejestracji (próbuję od 7:00 rano, oczywiście). Minęła 12:03 i dalej nic. Telefonów nie odbierają...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej przychodni panuja od lat dziwne zwyczaje rzadza swoim prawem telefonow nie odbierają do lekarza pierwszego kontaktu nie można sie dostac a o godz 13.00 panie z rejestracji odsyłają na dyżur,Cały personel do WYMIANY
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra jest z rejestracją w tej przychodni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mimo upływu lat nadal jest masakra z rejestracją
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najfajniejsza to u nich jest rejestracja telefoniczna. Chciałam kiedyś się zarejestrować, ale nikt nie odbierał, to się wzięłam ubrałam i do nich poszłam. Po drodze też dzwoniłam, bo może jednak się uda i zawrócę do domu. Dotuptałam do samej przychodni, już na zewnątrz słyszałam dzwoniący telefon... Tak, mój telefon, którego nikt nie odbierał. Może jakaś kolejka, albo co. Wchodzę, a tam pusto, dwie panie rejestratorki sobie siedzą i gadają, a telefon dzwoni. Jak mnie zobaczyły, jedna podeszła, to się jej pytam, czemu telefonów nie odbierają. Jak mnie obsłuży to odbierze! Ale proszę pani, to ja dzwonię, od godziny, i nikt nie odbiera...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety popieram. Dodzwonić się tam ran nie da, a jak już po kilku godzinach ktos odbierze telefon to mówią, że nie ma już miejsc i trzeba dzwonić jutro. Następnego dnia to samo i tak po tygodniu dzwonienia sobie darowałam, bo żeby się zarejestrować do lekarza to trzeba wziąć dzień wolnego i potuptać osobiście. Paranoja. Trzeba zmienić przychodnię i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś poszłam się zarejestrować, bo poprzedniego dnia nie udało mi się zarejestrować telefonicznie, byłam pod przychodnią o 6.30 i i tak nie udało mi się zarejestrować do mojego lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...