Jagoda - ocena (1) Polecam z całego serca Pan doktor Kulesza super facet i się znam tym polecam... Jagoda Tajemniczy Klient - ocena (1) Dotyczy ul. morskiej 7, Mała szatnia do przebrania, pani z recepcji nie... Tajemniczy Klient Ewa - ocena (1) Wysoki standart Ewa
Leszek Witlinski - opinia (1) Jestem zachwycony jakoscia Panstwa uslugi dziekuje za zaangazowanie oraz... Leszek Witlinski Tadeusz Kotowski - opinia (1) Dla mnie rewelacja. Prowadzony jestem przez p .Hanię Rykowską. Jej wiedza ,... Tadeusz Kotowski lenka - opinia (1) Trochę trzeba czekać na rehabilitację z NFZ, ale to najlepsza placówka... lenka Janusz - opinia (1) Jestem seniorem 70+. Od wielu lat cierpię na bóle kręgosłupa. Leczenie... Janusz Wiesława L. - opinia (1) Od dłuższego czasu miałam silne zawroty głowy, wizyty u kilku lekarzy nie... Wiesława L. Julia - opinia (1) Mgr Maciej Helwich - to fizjoterapeuta z dużą wiedzą, uprzejmy, wszystko... Julia Anna Sko - opinia (2) Zostałam skierowana do Pana Macieja Kurek, osteopata. Jestem po pierwszej... Anna Sko zadowolony - opinia (1) Na konkretną godzinę, praktycznie bez kolejki. zadowolony Żbikowski Jerzy - opinia (1) W minioną środę rozpoczęła się u mnie w mieszkaniu rehabilitacja domowa.... Żbikowski Jerzy ula - opinia (1) Przychodnia na ul Kieleckiej K5, to pełna profesjonalna obsługa, z dużą... ula Ewa - opinia (1) Bardzo polecam, szczególnie fizjoterapeutę i osteopatę pana mgr Macieja Kurka... Ewa Mirosława - opinia (1) Gorąco polecam Pana Jakuba Seremak. Profesjonalista w każdym calu! Posiada... Mirosława Rehabilitacja u Pana Macieja Helwicha (1) Rehabilitowałam się z powodu uszkodzenia kolana po wyjeździe na... Maria Skuteczna rehabilitacja w przyjaznej atmosferze (1) Jestem pacjentką Pani dr D. Janczewskiej i Przychodni Morska od 2 lat (NFZ... Agnieszka Justyna Łagoda - fizjoterapeutka (1) Profesjonalistka jakich mało! Bardzo skuteczna w działaniu, wnikliwa diagnoza... Ania Justyna Łagoda (1) Osoba godna polecenia. Charakteryzuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem w... Piotr p.Justyna Łagoda fizjoterapeutka (1) Chciałem bardzo polecić wszystkim wspaniałą i bardzo kompetentną... niesforny pacjent