Przychodnia Przymorze

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Witam, niedawno przeprowadziłam się na Przymorze i chcę zapisać moje roczne dziecko do przychodni. Jaką przychodnię i jakiego pediatrę polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pediatra jest w Domu Medycznym Kołobrzeska. Ja chodze z dzieckiem do dr. Węgrzyk i jestesmy zadowoleni. Doktor kompetentna, potrafi sluchac, ma duza wiedze medyczna, jest lekarzem z duzym stazem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam dr Wiśniewska.dobre odejście do dzieci.sama chodzę do niej z moim 5 listkiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę ze moja odpowiedź na temat doktor białnickiej został usunięty. .. ciekawe dlaczego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
zgodnie z regulaminem wpisy obraźliwe mogące zostać uznane za naruszenie dóbr osobistych są blokowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie obraziłam nikogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ta kobieta jest juz zmeczona zyciem i sie wypaliła. powinna isc na emeryturę o której pierdzieli od roku ale jakos sie wybrac nie moze. nie polecam jej
przepisalam dziecko do innego lekarza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Przymorze

Polecam Dr.Szabunio bardzo jestesmy z niej zadowoleni,odradzam Dr.Bialynicka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Przymorze

Tez tą Dr odradzam. Dr pielaszkiewicz i wisniewska mogę polecić z czystym sumieniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Przymorze

A ja.nie polecam szbunio bo wysmiala mnie ze przyszedlem na kontrole z dzieckiem ktore wymiotowalo wieczorem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Przymorze

Moje dziecko ponad 8 lat było pacjentem Dr. Szabunio. Była ok. Jednak przenieśliśmy całą rodzinę z przychodni NCM ze względu na brak możliwości dodzwonienia się żeby zarejestrować chore dziecko. Dorośli dla odmiany - opóźnienia 1-1,5 godz. to norma.

Teraz wszyscy jesteśmy w małej przychodni, bez tłumów ludzi, bez opóźnień większych niż 10 minut :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...