Przychodnia Studencka Wrzeszcz - czy nadal działa?

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Czytałam kilka artykułów, że Przychodnia Studencka, ta która mieści sie niedaleko Politechniki, została przejęta przez UCK (cokolwiek to jest). Niby przejęcie to mialo miejsce we wrześniu 2012. Byłam tam u ginekologa w grudniu i wszystko wyglądało jak dawniej. Dziś nie mogłam się tam dodzwonić. Próbowałam dosłownie z 50 razy od samego rana. Wiem, że kobiety pracujące tam w rejestracji mają wylane na pacjentów, ale aż takiej ignorancji z ich strony jeszcze nie doświadczyłam. A może przychodnia już przestała działać? I nie było tam nikogo, kto mógłby odebrać telefon? Wiecie coś na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Studencka Wrzeszcz - czy nadal działa?

na pewno dziala nadal przychodnia ogolna (lekarze pierwszego kontaktu). Moze faktycznie ginekologia juz nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Studencka Wrzeszcz - czy nadal działa?

myślę, że działa, bo co kilka prób połączeń jest komunikat "wybrany numer jest zajęty". Te cholerne baby po prostu podnoszą co dwudziesty dzwoniący telefon...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Studencka Wrzeszcz - czy nadal działa?

Co jest z tą przychodnią?!!! Zarejestrowanie się telefoniczne jest niemożliwe! Nikt nie odbiera!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Studencka Wrzeszcz - czy nadal działa?

one kiedyś po prostu odłączały telefon - żeby nie słyszeć dzwoniących.

Po prostu musisz tam pójść, żeby się zarejestrować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Studencka Wrzeszcz - czy nadal działa?

Proponuję to zgłosić do NFZ, jakiś czas temu były skargi na którąś przychodnie i wtedy interweniowali. Czas z tym skończyć, to nie są święte krowy. Gdybym ja w pracy nie robiła tego, co należy do moich obowiązków to by mi szybko podziękowano.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Studencka Wrzeszcz - czy nadal działa?

Telefony szybko odbierają, miło przyjmują, serdecznie witają:
http://www.PrzychodniaStudencka.pl albo StudentMed.pl
Od kiedy do nich przypadkiem trafiłem temperaturą 39 stopni, zawsze będę polecać.
Mają kilka placówek i traktuję Cię godnie. ZA DARMO!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Studencka Wrzeszcz - czy nadal działa?

chyba nie o tej przychodni mówimy ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Przychodnia Studencka Wrzeszcz - czy nadal działa?

Twoj wpis jest na pewno nie na temat. Poprzedni jakos wpasowuje sie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Studencka Wrzeszcz - czy nadal działa?

przychodnia działa, byłam 2 tygodnie temu u ginekologa, poradnia K ma teraz remont i jest przeniesiona na parter, byłam po długiej nieobecności i za to bardzo kompetentnego i miłego ginekologa zatrudnili, jak na prywatnej wizycie - dr Chmyłko, nie to co kiedyś wiecznie nadąsany Sznurkowski. Ale co do reszty poradni w tej przychodni nie mam pojęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przychodnia Studencka Wrzeszcz - czy nadal działa?

gosia -chyba czymś podpadłaś sznurkowskiemu ;D ja kiedys chadzałam do niego (regulartnie - ciaża) i był bardzo miły i uśmiechnięty..takze nie wiem... może zły dzień...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.