Przychodnia Terapii Uzależnień

Przychodnia Terapii Uzależnień Katowice ul Korczaka 2
Odbyłem terapię podstawową i pogłębioną Terapełtka dopuszczała się nadużyć . W godzinach pracy i wykorzystując swój autorytet , dopuszczała się propagandy politycznej . Takie trzy zdania zapamiętałem : „ Program 500+ jest nie dobry bo pomaga do 18-go roku życia , a edukacja trawa do 19-go roku życia „ . „ Jarosław Kaczyński jest najlepiej chronionym polakiem , bo nawet jego wrogowie go pilnują , by nie stał się męczennikiem „.„ Wśród Żołnierzy Wyklętych byli również przestępcy „ .Jest to manipulowanie pacjentami , wykorzystywanie ich głogu alkoholowego , bo wtedy są bardziej podatni na sugestie . To bardzo nie etyczne .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

xxxxxxxx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z alkoholizmem ciężko walczyć jak nie ma silnej woli. Znam to z doświadczenia, u mnie w domu brat pił nałogowo, ciężko było żyć z takim człowiekiem pod jednym dachem. Mamie się udało wtedy wysłać go do Ośrodka który znalazła w necie na Ranking ośrodków terapii, ale brat też chciał spróbować walczyć. I udało się. Dzięki Ośrodkowi wyszedł z nałogu, do dnia dzisiejszego nie pije.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...