Mariusz - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Mój kot miał problemy ze stawami kolanowymi w obu... Mariusz Iwona - opinia (1) Mój pies do tej pory strasznie bał się chodzenia do weterynarza, ale tym... Iwona IZ - opinia (1) Doktor Joanna cudowne podejście do zwierząt. Pełen profesjonalizm , wiedza i... IZ
Mag - opinia (1) Fantastyczna przychodnia, chodzę tam od lat z moimi świnkami morskimi. Dr... Mag Tragedia. Odradzam. (5) To nie jest przychodnia, a hurtownia. Zwierzęta traktowane taśmowo, bez... Emilia Magicy (2) Panowie Benkowski i Hajdo.....czapki z głów. Co oni wyprawiają.....jaka przy... Basia Magicy (2) Panowie Benkowski i Hajdo.....czapki z głów. Co oni wyprawiają.....jaka przy... Basia Dr.Hajdo wspaniały psi ortopeda!!! (2) Pięć lat temu uratował moją suczkę(York 7 lat),po zerwaniu więzadła... Janina Klasa (2) Rewelacyjni ludzie, fachowcy w każdym calu. Nasz książe czuje się tam jak u... Grzegorz Horodko Profesjonalizm, Empatia, Powołanie (1) DR Benkowski i dr Hajdo opiekowali się naszym psem Basterem całe lata. Zawsze... Magda Łaniec Lekarze z powolania, cudowni, empatyczni ludzie (1) Byłam dzis pierwszy raz z moją Plamusią u dr Bentkowskiego i dr Hajdo. Moja... Agnieszka Małgorzata Bardzo uprzejmy personel. (1) Niepewnie oddawalam psa na sterylizacje. Bardzo się obawiałam, ale... Aleksandra Strauss RADOSNY BONO jego łapa sprawna i mordka wesoła ;-) (2) Dziękuję p. HAJDO za profesjonalizm, poczucie humoru i cierpliwość.... Ilona opieka i leczenie-Dr Hajdo jest najlepszym weterynarzem na swiecie!!! (1) Nie pamietam ile to juz lat ale z 10 napewno jak dr Hajdo leczyl moje... Julia z Witomina POLECAM (1) mam trzynastoletniego psa Bandziora od 5 lat opiekuje się nim dr Hajdo,w tym... Michał Doskonale przeprowadzona operacja świnki morskiej (1) Moja świnka chudła i cierpiała z powodu sporej cysty na tarczycy oraz... Lolly sylwia - opinia (1) Weterynarze z powołania. Najpierw z moja agama trafilam do dr Hajdo.Pełen... sylwia Hajdo - Mistrz Świata!!:-) (1) Mam 5-letnią najextra na świecie sunie Zuze. Zuza jest ze schroniska,... Madzia Polecam wszystkim! (1) Weterynarze z powołania ;) Doktor Hajdo to niesamowity chirurg a tym samym... Kasia Niesamowici lekarze (1) Lekarze o wielkim sercu i ogromnej empatii, cierpliwi dla klientów... Agnieszka