Przychodnia na startowej

Witam serdecznie,niedawno przeprowadzać sie będziemy na Zaspę i mam pytanie,jakiego polecacie lekarza rodzinnego i pediatrę,dziękuję za odpwiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli jesteś matką karmiącą, albo planujesz ciążę to w polmedzie polecam dr Gollnau - jedyna lekarz która nie odprawi Cię z kwitkiem, wie jakie leki może przyjmować ciężarna a jakie karmiąca ( i wcale nie jest zdziwiona że jakieś leki można - jak wielu innych lekarzy:/), a poza tymi szczególnymi okresami w życiu kobiety, też się zna :) Chociaż znajoma nie do końca jest zadowolona jeśli chodzi o dr Gollnau w prowadzeniu Jej Babci, a z drugiej strony widzę na korytarzu dużo Dziadków do dr - więc nie wiem jak to jest w tym starszym przedziale wiekowym ;) i na dyżurach nocno-świątecznych wpadłam kilka razy na dr z Synkiem i jako pediatra też ma super wiedzę :) niestety normalnie nie przyjmuje jako pediatra - a szkoda :)
Co do pediatry ja Synka najpierw zapisałam do poradni przyszpitalnej na Zaspie do pewnej dr, niestety to był błąd i po 3 Jej pomyłkach (dużych) przeszliśmy za poleceniem znajomej do dr Borostowskiej w polmedzie i - polecam!! Super lekarz, baaa na pierwszej wizycie sama dokładnie zbadała dziecko, pozadawała mi pytania, zauważyła rzeczy które inni mogliby olać, dała skierowanie na rehabilitację (w Krok po kroku pani dr rehabilitantka powiedziała że dobrego lekarza wybrałam skoro sama z siebie dała skierowanie), nie przepisuje antybiotyku na każdą pierdołę (nasza poprzednia to co Synek był chory bez leczenia od razu antybiotyk 3-4 miesięcznie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gollnau masakra. Nigdy wiecej! Ale tyle ludzi i tyle samo opinii. Mojemu mężowi wcisnęła że ma świnkę a miał zapalenie zęba i opuchnięcie:)) mi raz dała antybiotyk na przeziębienie... Jeśli chodzi i pediatrę to polecam dr Dorocińska ale do niej ciężko się dostać i tak jak wyżej Borostowską
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wiesz tak jak napisałam ja swoją opinię o Gollnau wydałam na podstawie Jej wiedzy odnośnie kobiet w ciąży i matek karmiących, a nie że co do lekarza poszłam to mnie w drzwiach spławiali jak w ciąży, albo dawali leki które są w ciąży zakazane :/ a jak karmiłam to wszystko było podczas wizyty ok do momentu kiedy lekarz miał przepisać leki jak wspomniałam o karmieniu to dawał skierowanie do innego specjalisty by się mnie pozbyć :/
Przez wspomniane zachowanie pozbycia się w drzwiach mówiąc że "jak w ciąży to herbata z cytryną i miodem i czosnek na kanapki" (uparłam się by mnie osłuchała bo miałam mega kaszel) w piątek, w sobotę u innej przepisała mi leki zakazane w ciąży, w poniedziałek trafiłam na Gollnau z zapaleniem oskrzeli :/ czym później zaraziłam Starszaka :/ więc ja póki co zadowolona z Niej jestem, czy jak kp czy teraz w ciąży czy między jednym a drugim zawsze świetnie stawiała diagnozy i szybko stawiała na nogi :) ale lekarza można 2 razy w roku bezpłatnie zmienić jak coś ;) jak jeden nie przypasi można zmienić na innego :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie,no wlasnie tyle ile ludzi to tyle opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...