Baza Marzeń

Przedszkola

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 14

Ola - ocena (1) Najlepsze przedszkole pod słońcem! Od początku do końca! Wszystko jest... Ola Magdalena - opinia (1) Przymierze z Dzieckiem to szczególne miejsce pod wieloma względami. Po... Magdalena Katarzyna - opinia (1) Przedszkole Przymierze z Dzieckiem to wspaniałe miejsce! Mądry, przemyślany... Katarzyna
Ewa i Grzegorz - opinia (1) Przymierze z Dzieckiem jest najwspanialszym miejscem, jakie rodzic moze sobie... Ewa i Grzegorz Magda&Piotr - opinia (1) Jesteśmy z mężem przeszczęśliwi ze nasz synek trafił do Przymierza.... Magda&Piotr Ania i Zen - opinia (1) "Przymierze" zawarliśmy rok temu. Z jednej strony, my - rodzice drobnego... Ania i Zen Dorota K. - opinia (1) Przedszkole na wysokim europejskim poziomie. Kameralność, serce wkładane... Dorota K. Tata - opinia (1) Syn budzi się pierwszy i ze śpiewem przedszkolnej piosenki na ustach ubiera... Tata kameralnie i bezpiecznie (1) Bardzo kameralnie, przytulnie i bezpiecznie. Przedszkole wybrałam z... mama pięciolatka Cudowne miejsce (1) Mój synek uczęszczał do przedszkola 3 lata. Był to wspaniały czas, dojrzał,... Katarzyna Cudowne miejsce!!! (1) Z wielkim bólem i niekłamanym żalem opuszczamy to miejsce po 3 cudownych... Mama wspaniałego Piotra:) Wspaniałe miejsce (1) Do Przymierza z Dzieckiem trafiliśmy 3 lata temu, kiedy mój syn miał... Izabela mama zadowolonego przeds Joanna - opinia (1) Przymierze z Dzieckiem to miejsce absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne w... Joanna po pierwszym roku (1) Moja córeczka od roku uczęszcza do przedszkola. Z żoną należymy do bardzo... Tomasz Przedszkole "Przymierze z dzieckiem" (1) Moja córka uczęszczała do przedszkola "Przymierze z dzieckiem" przez dwa... Joanna Najlepiej wydane pieniądze w życiu:-) (1) Fantastyczne miejsce, cudowne Panie! Córka uczęszczała do Przymierza przez 3... mama Magda Polecam (1) Synek spędził w „Przymierzu z dzieckiem” prawie 3 lata. To już... Mama Szymona Opinia (1) MATP było trzecią placówką, do której zapisaliśmy Adama w związku z częstymi... Mama Adasia Opinia (1) Miła, domowa atmosfera - świetny kontakt nauczycieli zarówno z dziećmi jak i... Rodzice Super Przedszkole, polecam. (1) Rewelacyjne Przedszkole dla wymagających, wyjątkowych i wszystkich dzieci.... Jolka