Przystań Kminkowa

Temat dostępny też na forum: Przystań Kminkowa
Przystań Kminkowa powstała w Kosakowie przy ulicy Kminkowej, nieopodal lasu, z widokiem na Zatokę Pucką. To miejsce dla rodzin, które cenią sobie kontakt z naturą. Cicha i spokojna okolica sprzyja odpoczynkowi od pędu życia codziennego i zgiełku miasta, a bliskość lasu, boiska wielofunkcyjnego, ścieżek pieszych i rowerowych pozwoli aktywnie spędzić czas wolny.
W niedalekim sąsiedztwie ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za drogo...

fajne ale nie za taką kasę.....nawet garażu nie ma...no i gdzie te drogi jakie pokazują na zdjęciach....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zatem proponuję porównać ceny nieruchomości w okolicy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

uwaga oszuści!

Publikuję ten post żeby ustrzec ludzi przed kredytem lub wydaniem ciężko zarobionych pieniędzy na mieszkanie na osiedlu Przystań Kminkowa!
W marcu 2020 wprowadziłam się do świeżo wykończonego mieszkania, na ścianach zaczęły pojawiać się bąble, grzyb i odpadać listwy. Deweloper próbował oczywiście zrzucić całą winę na sąsiadów, że to przez ich drenaże pojawił się problem w moim domu....Problem z każdym dniem się nasilał, na wilgotnościomierzu nie wystarczało skali. W październiku 2020 byłam zmuszona się wyprowadzić z uwagi na własne zdrowie. W ramach umowy przedsądowej deweloper podjął się naprawy w marcu 2021. Miał czas do końca czerwca, oczywiście z odbiorem czekał do ostatniego dnia ponieważ z mojego mieszkania zrobił sobie szatnie i toaletę dla pracowników. W między czasie robili ogródek sąsiadów i ściągali elewację na innym budynku. Naprawili izolację pionowa, której podobno nie było mimo, że cały czas twierdzili że nie ma izolacji poziomej, wymazali fundamenty tylko jakimś mazidłem mimo, że ciągle była mowa o iniekcji. Poprosiłam też o sprawdzenie szczelności rur przedstawili protokół z próby szczelności, że rury są szczelne. Wróciłam do domu 1 lipca 2021 , a 1 sierpnia 2021 sytuacja zaczęła się powtarzać bąble na ścianie znowu rosną, grzyb za meblami kuchennymi i odpadające listwy tym razem stwierdzili, że mimo przedstawionego wcześniej protokołu rura jest pęknięta. Czeka mnie kolejna wyprowadzka a Pan deweloper nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności. Historia opisana jest w wielkim skrócie, pominęłam odpadającą elewację i kilkukrotne włamania na posesję. Przestrzegam przed tym Panem który jest przykładem jak nie budować. Deweloper Platinum Place 2 ul. Sulimy 1 82-300 Elbląg , naprawę na zlecenie dewelopera wykonywała firma Craftchaque Kacper Krawczak ul. Szafranowa 4C/6; 81-591 Gdynia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3