Przystanek Morena

Temat dostępny też na forum: Morena Młoda Morena
Przystanek Morena powstaje właśnie blisko naturalnych terenów zielonych i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jednocześnie lokalizacja w strukturze rozwiniętej dzielnicy zapewni swobodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej (szkół, przedszkoli, żłobków, opieki zdrowotnej, sklepów różnej wielkości i punktów usługowych) oraz komunikacji zbiorowej - przystanków autobusowych, ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ktoś? coś? na temat tego dewelopera??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
udało się znaleźć jakieś informacje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
informacje to tak, ale brak opinii osób, które się zdecydowały od niego kupić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowy jakiś bez doświadczenia... Zero info w sieci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozmawiałam i byłam w biurze Gdyni. Pan Orest z działu handlowego wyjątkowo miły i sympatyczny gościu. Mali deweloperzy są uczciwi. Walczą o miejsce na rynku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oglądałem ten teren na którym powstaje inwestycja Przystanek Morena. Blok będzie położony poniżej otaczającego go terenu i dodatkowo wkopany w skarpę. Od strony południowo-zachodniej okna będą będą wychodziły na skarpę a wyższe kondygnacje okno w okno z blokiem z wielkiej płyty na ul Powstania listopadowego - słońca zero i mało kameralnie.. Od strony wschodniej okna wyjdą na nowo planowane bloki które zgodnie z "wuzetką" będą mogły mieć wysokość wieżowców ul Kusocińskiego. Okna od wschodu prosto na ulicę. Dziwie sie, ze ktoś w takim miejscu zdecydował się na budowę.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6
jakie nowo planowane bloki masz na myśli? kto zamierza tam budować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękujemy za zainteresowanie naszą inwestycją; pomimo, że opinia nieco krytyczna, jednak cenne jest dla nas, że poświęcił nam Pan swój czas.

Podejmując wątek, który Pan poruszył, zwracamy uwagę, że kondygnacje, które są wkopane w skarpę są to dwa pietra garaży podziemnych, zatem w żaden sposób ich umiejscowienie nie będzie przeszkadzać w eksploatacji. Wręcz przeciwnie- jest to jedyny racjonalny sposób na zagospodarowanie tego typu terenu. Wyższe kondygnacje częściowo będą wychodzić na skarpę, jednak nie postrzegamy tego jako wady. Proszę zwrócić uwagę, że tereny te będą zazielenione i widok z okien będzie w związku z tym raczej kojący. Takie umiejscowienie mieszkań ma tę zaletę, że widok jest docelowy, przestrzeń nie będzie zabudowana nowymi budynkami i jest bardzo kameralna, gdyż niedostępna dla osób trzecich.

Co do warunków wuzetki, o których Pan pisze, a dotyczących sąsiedniej nieruchomości nie mamy żadnych tego typu informacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
około 9 brutto za metr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Cena jest uzależniona od poziomu i wielkości lokalu. Zaczynają sie od 8500 zł m/kw
Oczywiście można umówić się u nas na rozmowę i ponegocjować warunki.
biuro@mrdom.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzień dobry. Ceny zaczynają się od 8500 zł m/kw. Zapraszam do kontaktu osobistego z działem sprzedaży. http://www.przystanekmorena.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Idealny budynek dla chcących złapać odrobinę depresji.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dzień dobry. Miał Panna zapewne na myśli, skarpę od strony zachodniej. Obecnie budynek ma wylaną stopę betonową, na której stanie 7 kondygnacji. Pierwsze piętro mieszkalne jest na wysokości szczytu skarpy. Cała skarpa będzie zielona zgodnie z projektem nasadzeń roślin. Między skarpą a ścianą budynku są przyjemne ogródki. Napewno nie doprowadzą osoby zdrowe do depresji. Mieszkania od strony skarpy (czyli zachodniej) posiadają dodatkowe okna od strony południowej. Nasza inwestycja powstaje w mieście, więc jest to logiczne, że każda nieruchomość ma sąsiadów. Jak ktoś ma ochotę z okna mieć widok na pola i łąki, to kupuje nieruchomości po za miastem. Na przedmieściach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Według mojej opinii, mieszkańca tego osiedla nie zgadzam się z opinią depresyjnej okolicy. Ktoś kto lubi mieszkać przy ruchliwej ulicy to jego sprawa. Ta inwestycja jest z dala od hałaśliwej Bulońskiej. Obok jest las. A samo usytuowanie przy skarpie jest ciekawym rozwiązaniem. Szczególności, że w skarpie są schowane podziemne garaże. Fajny pomysł.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Piękna wizualizacja XD Tam jest polna droga i pewnie tak zostanie bo należy do spółdzielni Terenów zielonych po prawej niedługo nie będzie bo działkę miasto sprzedało i wydało zgodę na zabudowę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzień dobry. Jestem pewny, że inwestor na sąsiedniej działce też będzie miał interes, aby ta droga była ładna i utwardzona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To po co rysować na wizualizacji drogę której nie ma i sugerować ze kiedyś tam w przyszłości inwestor z działki po przeciwnej stronie może coś zrobi z droga?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem u inwestora w jego siedzibie w Gdyni. Wygląda bardzo profesjonalnie. Miał kilka już inwestycji w Pucku, Gdyni. Obecnie buduje jeszcze w innych miejscach. Ja jestem zainteresowany tą nieruchomością.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Lokalizacja dużej kubatury, poprzez podcinanie wysokiej skarpy, która jest oparciem dla istniejącego zespołu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, zrealizowanej jako zespól budynków mieszkalnych osiedla "Morena" , jest dowodem na przede wszystkim brak wyobraźni - skutki zabudowywania wszystkiego co jest zielone i zdolne do retencji wód opadowych, już można oglądać w wielu miejscach na świecie. Ale pazerny kapitalizm u nas, jak widać, świetnie się czuje. Kto by się przejmował środowiskiem i... obecnymi mieszkańcami.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja pierdziele 9 koła za metr, kilometr do autobusu/tramwaju, blok na skarpie uważam gruba przesada realną wartość inwestycji max 7 za metr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do przystanku "Budapesztańska" jest 400 metrów, a do przystanku "Migowo" 550 m - można sprawdzić na mapie google
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe dlaczego ktoś minusuje oczywiste fakty. Sprawdziłam i dokładnie takie odległości na piechotę pokazuje mapa google.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A który deweloper będzie budował obok ? Tu ceny za metr ok. 9 tys
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Blisko do dobrej podstawówki z basenem, dobre liceum niewiele dalej, przychodnia tramwaj i cała rozbudowana infrastruktura Moreny pod ręką. Cena wysoka ale teraz nie ma niskich cen (i raczej nie będzie: wzrost wynagrodzeń = wzrost cen mieszkań).
ps. Budowanie w skarpie wymaga pewnego doświadczenia oraz odpowiednich nakładów - kondygnacje podziemne wymagają odpowiedniego rodzaju betonu który będzie odporny na cieki wodne oraz odpowiednich drenaży itp itd - czy ten developer nie spartaczy/zaoszczędzi? - czas pokaże.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Lokalizacja nie do zamieszkania. Teren narażony na ciągłe osuwanie się skarpy, przy ciągłych opadach deszczu to niemal pewne, grunty pod budynkiem z ciekami wodnymi, ruch samochodów na zakrćie jest duży i będzie większy przy dalszych zabudowach, spaliny i zanieczyszczenie powietrza jak w centrum Wrzeszcza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mlodzi bogaccy temat łylną , powodzenia!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0