Psy bez smyczy mam juz dość!

Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia abym nie musiała prosić właścicieli czworonogów aby założyli swoim psom smycze. A tłumaczenie, ze każdy pies moze ugryźć ale mój nie dosłownie doprowadza mnie do szału! Czy mam robić zdjęcia właścicielom i zgłaszać na policję? Co nie bedzie takie trudne bo ostatnio coraz więcej patroli jest na naszej dzielnicy
popieram tę opinię 149 nie zgadzam się z tą opinią 230

Szkoda, że Twój stary Ciebie ze smyczy spuścił, bo przez to jakoś doczołgałeś się do internetu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Psy bez smyczy mam juz dość!

Czekałam na ten i**otyczny komentarz tępego psiarza i porównywanie dzieci do zwierząt. Klasyczny przykład braku hierarchii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Psy bez smyczy mam juz dość!

A my mamy dość waszych rozwydrzonych dzieciaków i też powinny być na smyczy.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

... jak pies na kogos napada, ten ktos ma prawo sie bronic ... uzycie gazu jest uzasadnione ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

obyśmy się nie spotkali kozaku z gazem, bo sam sprawdzisz na sobie jak działa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Spokojnie nosi żółtą obroże i jest zawsze na smyczy w miejscach gdzie możemy spotkać inne psiaki . Ewentualnie może być na lince 15 metrowej ale tam zazwyczaj nie ma żywej duszy. Też nie chciałam żeby moja wypowiedź zabrzmiała jak atak na inne rasy psów niż pity, Przepraszam że tak została odebrana . W zamyśle mojego komentarza miałam przed oczami poszczególne osobniki . A co do spotkania nas na ulicy proszę być spokojnym , kontroluje sytuację i obchodzimy pieski łukiem . Należę do świadomych właścicieli , którzy bez problemu odczytują mowę ciała swojego psa jak i obcego .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie byłaś jak pies podchodził? Ty jesteś odpowiedzialna za bezpieczenstwo swojego dziecka, widocznie go nie dopilnowałaś a pretensje masz do kogoś? To że twoje dziecko ma jakąś fobię to nie znaczy że inni maja się do was dostosowywać...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

bachory lataja bez opieki poniszczone klatki sciany pomzane potluczone szkla i tak bez konca wymieniacgdzie sa rodzice kto za to zaplaci u mnie na osiedlu w stawie kilogramy plastikowych zabawek pewnie to pieski zrobily mam juz dosc
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7

a moja somsiadka wczoraj znowu chodziła bez smyczy, luzem sama - toz to szok !!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam prosbe by Pan/Pani podala jak sie panski pies wabi. Bede dokladnie wiedzial kogo omijac z daleka.
Czy Panstwa pies nosi zolta wstazke kolo obrozy?. To znany sposob oznaczania psa, ktorego wlasciciel nie zyczy sobie kontaktow z innymi czworonogami. Z daleka bedzie widac, ze nie nalezy sie zblizac.
Co do pittow, ktorego jestescie Panstwo wlascicielami, to na tym osiedlu sa i takie psy tej rasy, ktorych wlasciciele twierdza, ze chetnie by sie pobawily z innymi psami tylko jak juz sa wystarczajaco blisko, to sie ich pies rzuca a wlasciciele twierdza - po raz kolejny - ze nigdy tak nie robil i ze to pierwszy raz.
Tak wiec nie tylko my - wlasciciele psow ras innych niz pit - jestesmy winni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda niektórzy właściciele psów są całkowicie pozbawieni wyobraźni i mózgu, plus nie znają się całkowicie na psach i psim języku.
Nie licząc że puszczają te swoje kundelki które całkowicie się nie słuchają to krzyczą ten z**bany tekst "on chce się tylko przywitać". I nie rozumieją że mój np. boi się innych psów bo już kilka razy go zaatakowały i odpowiada agresją . Dla mnie każdy spacer wiąże się ze stresem czy spotkam jakiś i**otów. Tyle że niestety jak mój by złapał ich psa to już nie będzie co zbierać -rasa Pitbull .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jak to co zrobi większy pies, zapewne zeżre twojego, przecież kanibalizm to norma u psów! Masakra to tacy właściciele jak ty, którzy nic nie wiedzą o psach i jeszcze nie lubią innych właścicieli psów, fuj!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Straż Miejska, jeśli już, ale dużo zachodu. Facet dziś puścił psa bez smyczy, pies lata gdzie chce, ślin ludzi, pcha się do obcego mieszkania, a właściciel zamiast zabrać psa, to jeszcze pyskuje. Człowiek by zgłosił Straży, ale strach, że w zęby dostanie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

>wielki owczarek ma teren do biegania przy domu
>mam dziecko i nieogrodzony teren

To gdzie biega owczarek? Po nieogrodzonym terenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zmien psa na wiekszego i nie miej tego problemu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Psy bez smyczy mam juz dość!

Odkopuję po czterech latach, ponieważ sama mam dwa psy, ale - jeden - wielki owczarek ma teren do biegania przy domu, a drugi mniejszy jest zawsze na smyczy. Jestem odpowiedzialną właścicielką, mam dziecko i nieogrodzony teren, na którym lubią wyprowadzać swoje psy bezczelni przechodnie. A chodnik kilka metrów dalej. Staram się zrozumieć obie strony, jednak zawsze zwycięża ktoś, kto nie rozumie jak psiarze mogą nie respektować praw innych ludzi. Szczególnie niepokojące są wypowiedzi gościa o nicku Poncz...Ty w ogóle rozumiesz, że w internecie nikt nie jest anonimowy i twoje agresywne wypowiedzi świadczą jedynie o twoim chamstwie i głupocie.
Mój ogromny owczarek jest kochany i łagodny, ale to 40 kg żywej wagi, wystarczyłoby, że machnie łapą i klient leży na glebie. Tak jak ktoś wyżej napisał, że nie można psu (tak jak innym zwierzętom, w tym człowiekowi ;)) w 100% ufać.
Nawet mojej małej psinie. Jest ze schroniska, nerwowa, boi się wielu rzeczy i źle reaguje na inne psy. Szanujmy się nawzajem, a będzie dobrze. Stop z chamstwem.
Napisałam to, ponieważ po raz kolejny przechodził obok mojego domu chłopak z dużym psem (chyba goldenem). Puszcza go bez smyczy przez ulicę. Nie tak dawno pies omal nie wpadł pod samochód. Chłopak - słuchawki w uszach i twarz nieskalana myśleniem. Piesek samopas biega, załatwia się na mojej trawie, a g*wniarz ma to głęboko gdzieś. Chyba spaceruje z nim za karę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz coś z głową. Bierzesz psa a nic nie wiesz o psach
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tragedia z tymi psami bez smyczy i kagańca i to jeszcze duże rasy.. My notorycznie to spotykamy na spacerach w Parku Reagana...
Plac zabaw dla dzieci a psy duże latają bez smyczy i kagańca..dodatkowo sama mam malego psa i za kazdym razem muszę szybko brać go na ręce bo nie wiadomo co zrobi taki duzy. Nic tylko zgłaszać na policje.Może mandaty czegoś nauczą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Moge posiadac wiatrowke bez zezwolenia wiec w teorii moge do Ciebie podejsc wycelowac w Ciebie i powiedziec "Nie przejmuj sie. Nie strzele". Tak samo jak wlasciciel duzego psa moze mi powiedziec, ze nie jego pupil nie gryzie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dla mnie nie jest problemem pies bez smyczy,tylko to że pies narąbie na środku chodnika,a jego pan przejdzie obok ja gdyby nigdy nic.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...