Justyna - ocena (1) Z czystym sumieniem polecam to miejsce, czułam się zaopiekowana przez... Justyna zadowolony klient - ocena (1) Profesjonalna kadra zadowolony klient Ola - opinia (1) Pełna opieka od bardzo szczegółowo przeprowadzonej diagnozy do dobrania... Ola
Asia - opinia (1) Profesjonalizm, zaangażowanie i empatia Pani Agnieszki sprawiła, że czułam... Asia KamF - opinia (1) Z całego serca polecam Panią Agnieszkę. Na swojej terapeutycznej drodze... KamF Piotr - opinia (1) Polecam Panią Agnieszkę. Jest świetnym specjalistą, a do tego dobrym i... Piotr klientka - opinia (1) Nie polecam pani Agnieszki. Mimo chęci i prób znalezienia wspólnej... klientka Świetna terapeutka (1) Po opiniach widać, że Pani Agnieszka jest herszt babą która nie owija w... Łukasz Alicja K. - opinia (1) Z panią Agnieszką pracujemy już sporo czasu w zakresie leczenia osobowości z... Alicja K. Skuteczna i konkretna (1) Miałam różne doświadczenia z psychologami, terapeutami i psychiatrami. Lanie... Magda Bardzo agresywna, (1) Byliśmy u Pani Agnieszki z żoną. Pomijam tony testów i papierów bo to jeszcze... Qharon Nie polecam (1) Do pani psycholog trafiłam po drugim poronienia w kwietniu tego roku. Na... Marta Polecam psychologa (1) Goraco polecam psychologa Agnieszke Gurzynska. Chodzilam na terapie do Pani i... Zosia Brak szacunku dla pacjenta. (1) Pani psycholog spóźnia się i przekłada wizyty. J. Niestety nie polecam (1) Trafiłam do Pani Agnieszki Gurzyńskiej. Pani zaczęła od wypełnienia ankiety,... Kobieta Nie polecam (1) Zadziwiające metody stosuje ta Pani Psycholog. Na początek zadaje pytania... Pacjent Gorąco polecam! (1) Gorąco polecam Panią Agnieszkę Gurzyńską! Korzystałam z terapii indywidualnej... M. Polecam Studio, zwłaszcza Panią A.Gurzyńską (1) Do Pani Gizińskiej, a później Gurzyńskiej trafiłam po trzech terapiach, które... Marta Ocena pozytywna zasłużona dla Pani Agnieszki (1) Witam Z reguły nie wystawiam opini lecz tym razem małe odstępstwo. Szukałam... Zadowolona Pani Agnieszka Gurzyńska (1) Chciałam serdecznie polecić panią Agnieszkę. Jej ogromna wiedza, intuicja,... Dominika