Terapia Malucha

Psycholodzy dziecięcy Logopedzi

Gdynia, Świętojańska 47/1A

Alicja - opinia (1) Polecam. Niesamowite podejście do dziecka i rodzica. Wielkie wsparcie Alicja Maria - opinia (1) Bardzo cieszymy się, że trafiliśmy do gabinetu terapia malucha. bardzo... Maria K-Asia - opinia (1) Polecam każdemu z czystym sumieniem! Tak zaangażowanej i kompetentnej osoby... K-Asia
Warto! (2) Do Pani Ani trafiliśmy z córeczką żeby dać Małej impuls do ćwiczeń mowy - w... tata swojej córeczki bardzo polecam :) (1) Skorzystałam z konsultacji online zgłaszając się z problemami histerii... Marta Polecam Panią psycholog (1) Z czystym sumieniem mogę potwierdzić pozytywne opinie. Długo szukałam... Daria 3 x P - Profesjonalny, przesympatyczny psycholog :) (1) Na Panią Anię trafiliśmy po kilku rozczarowujących spotkaniach z inną panią... Weronika 2latek z napadami lekowymi (1) Noj 2 letni syn miał napady lękowe zwłaszcza jak ktoś z dorosłych opuszczał... Kobieta Polecam (1) Z Panią Anią skontaktowałam się, gdy otrzymałam niepokojące informacje o... Kasia Nieopisana pomoc (1) Pani Ania jest wspanialym psychologiem, zawsze udzieli rady I sluzy pomoca... Asia Super Pani psycholog (1) Mogę wszystkim polecić Panią psycholog Annę Kańciurzewską. Jest ona... Anna Dziękujemy za pomoc ! (1) Z całego serca polecam Panią Dorotę i Terapię Malucha, Bartuś w szybkim... Joanna L Polecam!! (1) Zuza uwielbia spotykać się z Panią Anią, która właściwie podchodzi do dzieci... Ewa O Polecam wszystkim Rodzicom (1) Pragnę polecić terapię z Panią Anią nie tylko rodzicom dzieci chorych, ale... Sylwia dobry terapeuta (1) Pani Ania pracowała z naszym autystycznym synem zaledwie kilka miesięcy.... Aga polecam (1) Serdecznie polecam spotkania z Panią Anna , która rozwiała nasze wątpliwości.... Dorota Gorąco polecam (1) Pani Ania to psycholog i terapeuta z powołania. Rzeczowa, kompetentna oraz... Agnieszka Godna polecenia (1) Mój syn uczęszcza do Pani Ani od 2 lat.Zajęcia z panią Anią wyprowadziły... Aleksandra Polecam (1) Pani Ania, to bardzo ciepła, wrażliwa psycholog, która potrafiła swoim... Maja Polecam (1) Pani Ania prowadzi zajęcia w OREW z moim dzieckiem (autyzm atypowy) od 2 lat.... Agnieszka